Sport a FitnessAtletický

Sokolova Elena Sergeevna: přítomna žena krasobruslení

V první polovině 2000s v ruské ženské krasobruslení - tentokrát je konkurence mezi oběma talentovaných sportovců. Velkým úspěchem učinila Irina Slucká. Přes ramena vítězství na mistrovství světa, ocenění na olympijských hrách. Kariéra jako Elena Sokolova byla naše série vzestupů a pádů. Nicméně, v jeho nejlepších letech se potěšil fanoušky i odborníky svou pravou ženskou krásný krasobruslení.

Na samém začátku úspěchy a neúspěchy

Patří do stejné generace , Irina Slutskaya a Sokolova Elena Sergeevna. Bruslař zahájil svou cestu ve sportu po dobu 4 let. Narodila se v Moskvě v roce 1980. Lena přinesl do stadionu tátu. Dívka byla nemocná s bronchitidou a lékařů doporučuje rodičům, aby jí dal nějaký lyžování nebo bruslení.

Sokolova se stal prvním trenérem Vladimir Tumanov. Následně byl nahrazen rodiny tandem Marina a Victor Kudryavtsev. Je to ten druhý se stal hlavním rádcem v jejím životě, všechny úspěchy Helena s ním spojené.

Každé mistrovství v krasobruslení se otevírá nová jména, identifikuje talentovaných sportovců. Pro Elenu, takže start byl juniorský šampionát v Rusku v roce 1997, kde byla na druhém místě. Kariéra sportovec začal chodit do kopce. Hned v příštím roce klesne na národní tým Ruska. V národním týmu se bruslař jde na olympiádu v Naganu, kde jeden z deseti.

Nicméně, Sokolova Elena Sergeevna pak začne potíže spojené s restrukturalizaci těla, a při přechodu z nižší úrovně na dospělých. Spadnout sportovní výsledky bruslař.

V roce 2000, se snaží dát nový impuls své kariéry, Sokolov přestěhoval do Petrohradu a vlak jede do Evgeniyu Mishinu. Toto rozhodnutí nebylo úspěch, o dva roky později, když se vrací do Viktor Kudryavtsev.

zlatý věk

Najít svůj vlastní jedinečný styl, Sokolova Elena Sergeevna vrátí jednu z nejsilnějších bruslaře v Rusku a stal se dobře známý i ve světě. To se stává nejúspěšnější rok 2003 v její kariéře. Obchází mistrovství Ruska jeho věčný přítel, soupeř Irina Slutskaya a stává mistr země. Ona je na druhém místě na mistrovství Evropy v tomto roce, ale má vyšší prioritu než ostatní soutěžící a má stříbrnou medaili.

A konečně, na Světovém poháru ukazuje úžasnou krásu volného programu. Pouze legendární americký Mishel Hvan byl schopen dostat se před talentovaného ruského ženy. Takže v jednom roce všechny zapomněli Sokolova Elena Sergeevna dostane do jedné z nejsilnějších.

Bohužel, medaile na mistrovství v roce 2003 byly poslední sportovci na mistrovství světa. Přesto se pak opakovaně vyhrál národní mistrovství, přičemž medaile na kontinentálním turnaji. Sokolova nezůstává bez vyhrávají velké množství turnajů a sérií Grand Prix.

Na druhém místě v jejím životě bylo olympijské hry není příliš úspěšná. Do této doby, nová generace talentovaných mladých bruslařů, kteří mohou vykonat technické programy neuvěřitelné složitosti. Dávky v umění, choreografie se stává nedostatečnou. Sokolova výsledky stává jen 14 metrů.

Bruslil v turistické Ili Averbuha v roce 2006, krasobruslař brzy opustí velké sporty. Po neúspěchu na turnaji v roce 2007 se dokončí svou kariéru.

Problémy s disciplínou

Stejně jako všechny talentované sportovce, Elena Sokolova se liší od komplikované povahy. Dva roky poté, co pracoval s trenérem Jevgenij Pljuščenko Alekseem Mishinym, to je skandál z něj. Známý učitel mi řekl, že tam bylo v rozporu s sportovce kvůli četným porušováním režimu ní. Ten samý Sokolova Elena Sergeevna vysvětluje jeho nedostatek pozornosti k péči o ni.

Do konce své kariéry, mnozí odborníci poukázal na to, že bruslař měl problémy s nadváhou, že nedodržela sportovní módu na pravé míře. Z tohoto důvodu selhání velkých turnajů.

koučování

Po ukončení aktivní kariéry, Sokolova Elena Sergeevna není ponecháno na krasobruslení. Právě ona byla koučování ve škole Irina Slutskaya. Pod jejím přísným vedením učí bruslit přes dvacet talentovaných dětí. Žáci jsou již začíná potěšit Helen první ocenění z různých soutěží.

Sokolova cesta v profesionálním sportu bylo obtížné. Po počáteční úspěch následovala série neštěstí. Nicméně, brzy zjistila, že před několika lety potěšit fanoušky svým jedinečným ženským stylem. Předpokládá se, že v koučování bude Elena schopni dosáhnout vynikajících výsledků.

Copyright © 2018 cs.delachieve.com. Theme powered by WordPress.