Sport a FitnessAtletický

Sportovec Moris Grin: biografii, úspěchy a zajímavosti

Moris Grin, jejíž životopis je popsána v tomto článku, bývalý držitel světového rekordu sto metrů. A v okamžiku, kdy se jedná o první v ženských 60 metrů uvnitř budov. Během své kariéry Moris Grin v oficiálním čase hospodářské soutěže a opět ukázal úžasné výsledky.

dětství

Grin Moris se narodil 23.07.1973 ve městě Kansas City. Jeho rodiče, Jackie a Ernesta Grin, už měl tři děti. Maurice se stal nejmladším v rodině. Už jako dítě vytáhl sporty, zejména fotbal. Zdálo se mu, že se stane velkým sportovcem. A já si ani představit, že je to skutečně pravda. Jen on nebude slavný fotbalista a hvězda sprintu.

tvoření

Moris Grin absolvoval základní školu a pak se zapsal do místní Kansas City College. Když se učí zároveň i nadále trénovat pod dohledem vedením Ala Habsona, který následně po mnoho let se stal jeho učitelem.

Proč Maurice zájem ve sprintu?

Maurice bratr byl atlet a běží na 100- a 200-metrovke. Green, Jr. byl velmi lpí na starší a vždy zakořenění pro něj v soutěžích, kde jeho idol porazit záznamy jeden po druhém. Maurice měl velkou touhu začít běží příliš, stejně jako jeho bratr, a dosáhnout ještě vyšší úrovně. V důsledku toho, že se kromě fotbalu, připojil se k úseku dráhy a pole v první třídě.

První úspěchy ve sportu

První úspěchy ve sportu Grin Moris ochutnali v osmi letech. Zatímco on byl ve čtvrté třídě základní školy. Podílel se na městských soutěžích s páté srovnávače. Na památku své první vítězství ve sportu Maurice dostal 3 modré stuhy na 1. místo. Ten i nadále konkurovat a střední školu, překonávání krátkých vzdáleností.

Konkurence v jiných státech

Fotbalová sezóna je v první třídě, Maurice nemohl dokončit, protože zraněné nevrátí. A ve druhém zcela upustil sportu kvůli neshodám a spory s trenérem. Poté se zcela oddal na atletiku. O několik let později, Maurice byl poslán soutěžit ve Wichitě.

Tam vyhrál staletou a dvuhsotmetrovki mezi středními školami. V tomto roce, hrál v národním týmu Kansas City. Tyto vítězství otevřel Maurice možnost cestovat po státech amerických, která se účastní soutěží mezi sportovci.

Fotbal a sprint

V tomto okamžiku, Moris Grin (Maurice Greene) a setkal se s Al Habsonom. Pomohl kariéru sportovce, říkat mu všechny nuance sprintu. A na konci léta Green se zúčastnil juniorského týmu. Na sto metrů Maurice nedokázal vyhrát zlato, ale získal ji obuškem. A brzy fotbalový oddíl byl nahrazen trenérem a Maurice se vrátil ke sportu.

Byl převezen do obecního týmu, ale zároveň se i nadále provozovat. S fotbal Greene smůlu. Na vrcholu sezóny, on re-zraněný jeho ochromit šlachy. Z tohoto důvodu jsem musel vynechat několik týdnů výcviku.

Maurice intenzivně posilovat nohy a záda. A brzy ve sprintu opět vyhrál soutěž. Av posledním akademickém roce byl překonán rekord v běhu na sto metrů závodu poté, co vyhrál v 10,2 sekundy. nikdo nikdy běžet rychleji.

Konec fotbalové kariéry

Jakmile Moris Grin vystudoval vysokou školu, on byl nabídnut kontrakt Hatchinovskoy fotbalový tým, který stojí za jeho vysokou školu. Před poplatků jen dva týdny. A Maurice rozhodl udělat rozhovor, jeho otec a trenér Al Habson. Jsou přesvědčeni, že Zelený Sprint měl více šancí jako první, když běží mnohem lepší než hrát. A Maurice rozhodl natrvalo odejít fotbalovou kariéru a věnovat se sprint. Green ukončil smlouvu. To se stalo nové kolo sportovní kariéru ve sprintu.

Sportovní kariéra vzlétnout

Moris Grin, sportovec, jehož životopis je popsána v tomto článku, dostal oficiální sponzor, který byl společnosti Nike. Sportovec šel do Missouri být vzděláván zároveň se účastní soutěže. Často v interiéru. Podílel se na US Open a World Cupu pro Anglii.

V Barceloně, událost byla větší, jen v Americe. Ale byl schopný vzít jen 4. místo. Po tom, Maurice rozhodl věnovat se plně jediný sport může dosáhnout velkého úspěchu a bude nejrychlejší běžec na světě.

„Schodiště“ se vzdal Greene není snadné. Několik soutěží dokonce nemohl dosáhnout. Jeho schopnosti a zkušenosti byly sporné. Mnoho dělat to předpověděl selhání. Ale Maurice nebyl zvyklý, takže prostě vzdát a rozhodl se ukázat všem pochybovačům v tom, že se mýlí.

A brzy přišel do národního šampionátu, který získal 2. místo na sto metrů. To se stalo „průchod“ v americkém týmu a možnost podílet se na mistrovství světa 1995, Gold nevyhrál šampionát, a ani nemohl dostat do finále. Byla to těžká rána porážky, která zažívá časy každého sportovce. Ne všechny přežije. Ale Greene tvrdošíjně se nevzdal a rozhodl se sami, že 1996 bude hvězda.

V důsledku toho se rozběhl sto metrů v soutěži z University of California v dubnu letošního roku. Opět zraněn hamstringy. Již potřetí. Chcete-li vlak z toho nemohl v obvyklém formátu, neboť. Ale jak mohl připravovat na pre-olympijských soutěží. A byl jsem schopen běžet na krátkou vzdálenost na 10,8 sekundy. Byl to nejlepší výsledek jeho kariéry v té době.

Bod zvratu, vysoké zatížení v podobě tvorby

Moris Grin, atletika, pro které se stala hlavním sport, sen, stejně jako všichni soutěžící dostat se do olympijského týmu. Ale on neuspěl. Byl tak rozrušený, že si myslel hodit sprint, nebo dokonce odejít z tohoto sportu. Ale přesto jsem našel sílu bojovat o vítězství na. Maurice konzultovat se svým otcem, a oni se rozhodli, že je třeba změnit trenéra. Rozhodnutí bylo obtížné pro Green. Al Habson záběru je s 8-letých. A během let se stal nejen trenér a rádce.

Maurice vybral Los Angeles a Dzhona Smita učitele. Jednalo se o třetí trenér, který měl velký vliv na zeleném kariéry. Dzhon Smit učil Maurice všechny detaily sprintu. Výsledkem je, že ve stejném roce, Green se podíleli na amerického šampionátu, který se konal v Indianapolis. Maurice byl nakonec schopný vzít 1. místo, které ukazují rekordní čas 9,90 sekundy.

Team USA a řada po sobě jdoucích vítězství

Po tomto vítězství, Maurice byl v národním týmu USA a podílel se ve Světovém poháru v Aténách. Tyto soutěže změnily Greena život. Nikdo nečekal, že Maurice vyhrát. Dostalo se mu prognóze jen 3% z vítězství v šampionátu. Ale běžel sto metrů za 9,86 sekundy a získala 1. místo.

V roce 1998 významné soutěže nebyl. Ale příští rok byl nejlepší pro Green. V červnu se vrátil do Athén a zlomil rekord na sto metrů závodu, přejížděla 7,79 sekundy. Světový rekord, který byl dříve nastaven Danovanom Beidi, byl poražen.

O něco později, v roce 1999, Moris Grin vítězí opět na mistrovství světa, zároveň stává první v ženských 200 metrů. Byl prvním, který získal 1. místo na Světovém poháru na obou krátkých vzdáleností najednou. Ale jeho kariéra vyvrcholila v roce olympijských her, kdy se stal novým šampiónem, běžel sto metrů za 9,87 sekundy. Maurice vykazovaly vynikající výsledky, a v poslední fázi relé. A toto vítězství mu vynesla druhé zlato.

V Sydney Games, Maurice přišel uznaný favorita. Získal další vítězství, vyhrál Ato Boldon. V roce 2000, Greene byl ve Zlaté lize a dělil se o prut zlata o hmotnosti 12 kg s H. El Guerrouj a T. Kotova. Od roku 1998 do roku 2001. Maurice byl v prvním řádku seznamu pro dosažení nejlepších výsledků běžících na sto metrů závodu a.

Na konci své sportovní kariéry

V poslední době Moris Grin získal zlato v roce 2001 na mistrovství světa. Na začátku roku 2002, sportovec měl vážnou nehodu, zlomenou nohu. O něco později, ve stejném roce, Green zasažen lesní požár, který zuří v Kalifornii. Z roku 2003 Green kvůli zranění stehenního svalu vynechal téměř celou sezónu. A on dokončil rok jen deváté místo v seznamu nahoru skóruje.

Maurice se zotavil z jeho četných zranění trápí v posledních několika letech, ale do roku 2004, poté získal několik sestřelů. Ale stará zranění začal sám sebe častěji připomínat. A Greene stále vzácné vystoupení v soutěži. V roce 2007, Maurice zúčastnila své poslední soutěže - Millrouzskih her.

A v roce 2008, Green oznámil svůj odchod z tohoto sportu. Pak se zlomil malý skandál, když se Maurice viděn kupovat simulující drogy. Ale v reakci na to řekl, že nejsou získány pro sebe. Stojí za zmínku, že pro celý čas jeho boxerské kariéry Green nikdy nebyl viděn v užívání drogy zvyšující výkonnost.

Život po sportu

Grin Moris, sportovec - vítěz, sportovci zabývá konzultací, ale nezpracovává je vlak. Periodicky, vyslancem dobré vůle a je téma blogu na svých webových stránkách. Po ukončení sportovní kariéry, Maurice získala veřejnou slávu, které se účastní nějaké reality show. A dokonce schopna zúčastnit páté místo v soutěži latinskoamerických tanců.

V roce 2011, který bude sloužit jako odborníky na Eurosport kanálu. Povídal jsem si s atlety účastnící se ve Světovém poháru. A komentovat jejich výkonů. V roce 2013, Maurice vedl měsíční program, který si hosté byli známí sportovní hvězdy. Bylo to před Světového poháru, který se konal v Moskvě.