Sport a FitnessOutdoorové sporty

Naděžda Scardino: životopis, zajímavosti

V posledních letech se běloruská biatlon tým různé úspěšné představení, pravidelně vyhrávat medailí na různých šampionátech. Je nemožné si představit, že tým bez významného Hope Scardino, po mnoho let členem prvního týmu. Na tom budeme vyprávět.

curriculum vitae

Sportovec Naděžda Scardino se narodil v St. Petersburg 27.03.1985 roku. Kromě její rodiny měl dva bratry a čtyři sestry. Rodiče viděl dívčinu budoucí lyžař, takže jsem dal ji do sekce sedmi let. Mnoho úspěchů ve sportu není žádná naděje přemýšlet o konci kariéry, ale změnil případ.

Poté, co ve výcvikovém táboře ona trénoval s týmem z Běloruska. Sportovci biatlonistů nabídl Scardino snaží se střílet. V naději, že se mi to, že má přirozený talent k tomu. Tak přešla na biatlon. Příliš mnoho konkurence nedovolil dívka dostat do národního týmu Ruska, takže sportovec ochotně přijal nabídku od běloruského trénujícího personálu a přestěhoval se do Minsku.

Od tohoto začátku představení v divizi vrcholu Naděžda Scardino. Biografie bývalého lyžaře, protože neodmyslitelně spjato s biatlon.

úspěchy

První velký úspěch přišel v roce 2007 Scardino. Jako součást ženské štafety ji vyhrál. 2011 fanoušků pamatovala atlet se dvěma silnými výsledky - třetí místo v etapě Světového poháru a mistrovství světa bronzovou medaili v podobných závodů. V roce 2012, Naděžda Scardino vyhrál první individuální medaili - bronz ve sprintu, jakož i druhé místo v relé.

Stala se nejúspěšnější biatlonistka v roce 2014 na olympijském roce. Sportovkyně ze čtyř byl na stupních vítězů ve Světovém poháru, a také získal bronz na olympiádě v Soči v individuálním závodě.

Naděžda Scardino, fotografii, která pak obešel všechna média, v roce 2015, i nadále tvrdit, že je nepostradatelným relé bojovník. Na Světovém poháru běloruský tým získal stříbrné a bronzové medaile.

2016 začal pro biatlonistů k vítězství v Mistrovství Evropy se konalo v Ťumeň. Sportovec zanechal soupeřům šanci na deset kilometrů pronásledování.

Fakta o biatlonistka

Naděžda Scardino opakovaně v rozhovoru přiznal, že se domnívá, jeho rodina jen dvě země - Bělorusko a Rusko. I když, jak bylo uvedeno výše, sportovec se narodil v severním hlavním městě Ruska, má více než devět let ve prospěch běloruského týmu.

Naděžda Scardino, fotografie, kde řada z dob publikoval v různých časopisech, byla uznána jako jeden z nejkrásnějších biatlonu světa. Seznam také získala spoluhráče - olympijský vítěz a vůdce běloruského týmu Darja Domračevová.

Rodák z Petrohradu byl opakovaně uznán jako nejlepší sniper světového biatlonu. Dokonce rekord, a to přestřelil nikdy v 17 závodech. Na pozadí těchto výsledků těžké uvěřit, že sportovec před trpí chorobami oka - astigmatismus. Následně závodník podstoupil operaci, ale není tam žádná záruka, že se nemoc vrátí zase ne.

Zájmům a preferencím

Naděžda Scardino - velmi univerzální dívka. Biatlonistka vychutnat outdoorové aktivity: různé turistiku, volejbal a horolezectví.

Dává přednost mluvit start masového a štafeta. Nedávná práce se jí velmi dobře, protože charakterem sportovce - team stíhací. Jistější střelba ze stoje.

Nejpamátnější závod Scardino řekl při zahájení Mistrovství světa juniorů v roce 2005. Pak byla schopna přijít ke konečnému stint s pohodlným výhodu, protože to, co se stalo s cílovou vlajku.

Začínající biatlonistů Naděžda radí jen dívat dopředu a nikdy ohlédnout. Pro ni to bylo krédo.

Copyright © 2018 cs.delachieve.com. Theme powered by WordPress.