Sport a FitnessAtletický

Alina Ivanova. Sportovec s železnou vůlí

Alina Ivanova - sportovec, známý po celém světě pro své úspěchy ve sportu. Ona je chloubou Ruska a zemí bývalého Sovětského svazu. Sportovec se specializuje na závodní chůzi a maratonu.

curriculum vitae

V roce 1969, 16. března, se narodil ve světle budoucí sportovce Ivanova Alina. Biografie sportovců začala v malé vesničce Kildishevo, který byl v Yadrinskii čtvrti Chuvash republiky. Zájem o tento sport přišel na dívku od dětství. Za prvé, šla pro sport pro sebe, a pak se rozhodl obrátit svou zálibu v kariéře. Tím, že tuto volbu, Alina Ivanova zcela věnoval svůj život atletice. Ale ona si vzpomněla, a důležitost vysokého školství, a tak vystudovala Chuvash pedagogický institut. Sportovní instruktor Alina byl Gennady Ivanov, který odhalil jí tajemství atletické dovednosti. Po studiích po dobu jednoho roku, Alina se již stala dobře známou osobnost ve sportovních kruzích.

První sportovní úspěchy

V roce 1994, mezinárodní atletického svazu udělil Ivanov neobvyklou medaili. Sportovec nastavit šokující rekord v závodní chůzi ve vzdálenosti 3 km. Soutěže se konaly v Moskvě. Jednalo se o prestižní mezinárodní turnaj s názvem „Ruská zima“. Alina Ivanova překonat poměrně dlouhou vzdálenost za pouhých 11 minut a 44 sekund. Takový výsledek byl zaznamenán stopky. Po dobu tří let, nejmocnější čaroděj v závodní chůzi snaží porazit Alina dodáno rekord. Ale všechny jejich pokusy byly neúspěšné. Ivanova byla udělena pamětní ocenění prezident Chuvashia Nikolaem Fedorovym. Obdivoval její krajanka a její úspěchy ve sportu.

Na vrcholu světové slávě

Skvělé sportovní triumf přišel Aline v roce 1991. V soutěži, která se konala v Japonsku, sportovec skončil první. Čekání na její zlatou medaili za ujeté vzdálenosti do 10 kilometrů. Dokázala předstihnout své dva hlavní rivaly na čtrnáct vteřin. Nikdo se zdálo být schopni soutěžit s sportovec na cestě ke kýžené cílové čáře. 42 minut a 59 sekund - doba, po kterou se Alina prošel poměrně velkou vzdálenost. Ivanova Alina se stal prvním sportovcem v Chuvash republiky, který byl schopný získat zlato v tomto sportu. Byla vystavena nejvyšším stupni na pódiu. V té době nikdo by si myslel, že v blízké budoucnosti čeká sportovec sportovní drama.

Nečekaný obrat v Barceloně olympijských hrách

V roce 1992 olympijské hry začaly ve Španělsku v Barceloně. Byla to významná a historická událost ve sportovním světě. Poprvé v programu her byl oficiálně zařazen ženský závod v chůzi. Sportovec Alina Ivanova cvičil s velkým zápalem. Chtěla získat tyto důležité závody. Mnozí věřili ve své vítězství. Ale tentokrát štěstí odvrátila od Alina. Ivanov přijel do Barcelony je v nejlepší fyzické kondici. Byla připravena bojovat o vítězství. Spolu s Ivanova začal Elena Nikolaeva, ruský sportovec. Prvních devět kilometrů dívek tandemu v čele. Ale na cílové čáře před náhle zlomil čínsky. Ivanova se shromáždit všechny své síly, aby dohnat konkurenty. Podaří se jí skončit jako první. Ale soudci rozhodli přezkoumat rekord soutěže, aby bylo zajištěno dodržení všech pravidel sportovce. Alina šokoval konečný výsledek. Ona byla diskvalifikována pro porušení pravidla závodní chůzi.

Pravda sportovec nepraská

Přes potíže, které se stalo v Barceloně, Alina Ivanova nevzdali sport. Není pochyb o tom, její železnou charakter a silnou vůli. Sportovec se rozhodne vzít si běhání maratonu. V roce 1993 v Londýně debutovala. Skončila na osmém. Po těchto závodech Ivanov začne tvrdě trénovat, takže při příštím spuštění s nejlepším výsledkem. Zúčastnila se několika maratonů. Ale sportovec nepochopil všechny složitosti běhu na tak dlouhou vzdálenost. Její nadšení neobtěžoval skončit jako první. Trenér Aline se snažila zmírnit její horlivost a sledování úrovně výcviku, protože Ivanov nedal odpočinek, aby vaše tělo.

První vítězství v maratonu

V roce 1995 zastával maratonu. Noviny Pittsburgh (město ve Spojených státech), které byly naplněny články o nadcházející soutěži. Start byl jmenován na ráno, když ulice byla ještě docela v pohodě. Ale přes den se teplota výrazně zvýšila. Najetých kilometrů se konala v otřesných podmínkách vysilující pečené. První místo v maratonu byla rozdělena mezi dva sportovci: Keni Carve a Alina. Alina získat slušnou odměnu za vítězství Ivanov.

Vynikající atlet a starostlivá matka

V roce 1999, Ivanov zúčastnili mezinárodního turnaje, který se konal v Sydney. Přejela první maraton. Její vítězství bylo přesvědčivé žádost o účast na olympijských hrách v roce 2000. Ale trenéři sázet na osvědčené sportovce, kteří se vrátili s prázdnou. Brzy Ivanova Alina Petrovna stala matkou. Za celý rok žila bez cvičení, věnovat pozornost vašeho dítěte. Ale později se vrátila do obvyklých sportovní zatížení. V roce 2003, ona byla zařazena do ruské reprezentace. Běh půl maraton, Alina dokázal vyhrát světový pohár. Koneckonců, bude to sportovec nezastaví nic.