Sport a FitnessFotbal

Vítězové Světového poháru: kdo a kdy triumfoval

Světový pohár fotbal - je nejprestižnější mezinárodní fotbalový turnaj, který se koná od roku 1930. Počet účastníků finálového turnaje postupně zvyšuje s rozvojem dopravní infrastruktury a zvýšit popularitu mezinárodního fotbalu.

Počet účastníků finálového turnaje

Vítězové FIFA World Cup je určen počtem týmů, které získal právo účasti na závěrečném turnaji předáním kvalifikační turnaj. Potřeba projít výběr je propuštěn jediný tým - hostitel turnaje. Nicméně, tam byl čas, kdy byl kvalifikační turnaj neuskuteční. Jedná se o první mistrovství světa v Uruguayi, když účastníci byli přijati téměř násilně.

Mundial v roce 1930 přijala 13 týmy se účastní. 16 týmů hraje mezi sebou v Itálii, po 4 letech ve Francii, po 8 letech. Pak šampionát byli schopni udržet pochopitelných důvodů pouze 12 let později v Brazílii. Na turnaji přišlo na pouhých 13 týmů. V 7 po sobě jdoucích turnajích (do roku 1978 včetně) v šampionátu se zúčastnilo o 16 týmů. Od roku 1982 (FIFA World Cup ve Španělsku) hostil první rozšíření počtu účastníků (24 týmů). V tomto formátu, pořadatelé konají 4krát turnaje. Od roku 1998 se účastní 32 týmů v mistrovství světa. Plány nové prezident FIFA Gianni Infantino dochází ke zvýšení počtu účastníků na 40 týmů Mundial.

FIFA World Cup: Vítězové podle roku

Takže v roce 1930, jak jsme již uvedli, mistři byli Uruguaye. Následující dva turnaje (1934 a 1938) vyhrál italský tým. Od roku 1938 do roku 1950, po kterém následuje přestávka 12 let, spojené s druhou světovou válkou. V roce 1950, tým Uruguay se stala 2 mistr světa. V roce 1954, poprvé triumfovali Němci (West Germany). V roce 1958 a 1962 (dvakrát za sebou) vyhrál turnaj Brazilci Joao Santos do Nascimento (Pele) a Mario Zagallo v kompozici. Seznam vítězů Světového poháru by byla neúplná bez Anglii. Zakladatelé fotbalu jeho jediné vítězství v hlavních turnajích vyhrál na domácí mistrovství světa v roce 1966. Třetí vítězství Brazilců na hlavní fotbalového turnaje se konal v roce 1970. Po 4 letech se německý tým vyhrál jeho druhé vítězství v historii šampionátu. V roce 1978, argentinský tým vyhrál mistrovství světa doma. Italové jejich třetí vítězství na Světovém poháru vyhrál v roce 1982 na španělské půdě. V roce 1986, Argentina Diego Maradona ve složení vyhrál světový šampionát podruhé. V letech 1990 a 2014 vyhrál jejich pravidelných německých hráčů. Dvakrát (v letech 1994 a 2002) převzal trofej Brazilci. V roce 1998 francouzští mistři byl v roce 2006 - „Azzurrini“, av roce 2010 - tým Španělska.

Světový pohár FIFA: Vítězové Statistics

Na dalším týmem po vítězství v turnaji mistrů mají vždy velmi těžké. Obhájit svůj titul týmům podařilo pouze dvakrát (v Itálii v roce 1938 a v Brazílii v roce 1962). V roce 1954, tým Uruguay se stal čtvrtý na turnaji ve Švédsku. Němci v roce 1958 se také stal se 4 mi. Brazilský národní tým v roce 1966 po dvou po sobě jdoucích vítězství na mistrovství světa ve fotbale jednal docela špatně, není mezi vítězi. A po vítězství v šampionátu v roce 1970 v Mexiku míč kouzelníci v roce 1974 a 1978 se 3. a 4. místo. Němci nikdy po jeho vítězství v turnaji se nejsou uloženy na dalších významných lokalit v oblasti hospodářské soutěže. Brazilci poté, co vyhrál mistrovství USA v roce 1994 se stal druhým v roce 1998 ve Francii.

Oba týmy se nikdy nepodařilo vyhrát turnaj třikrát v řadě.

Nejintenzivnější finále

7 v konečném znění mistrovství boj ještě neskončil v normální hrací doby. 2 krát vítězi Světového poháru byly identifikovány v penaltovém rozstřelu. Pojďme se bavit o všech těchto bojích detailu.

V roce 1934, italský tým v prodloužení porazil zástupci Československa, s výsledkem 2: 1 (střelci gólů chvíli nejsou známy). V roce 1966 tam byl slavný finále Anglie-Německo, který sloužil sovětské rozhodčí Tofik Bakhramova. Angličtina zaznamenal 18, 78, 101 a 120 minut a Němci - po 12 až 90 minutách zápasu. Konečný výsledek 4: 2 ve prospěch Britů. Po 12 let Argentina- Nizozemsko zápas skončil vítězstvím jihoamerických v prodloužení 3: 1 (38, 105, 116 až 82). V roce 1994, Brazílie a Itálie skóroval jen v penaltovém rozstřelu, který skončil s výsledkem 3: 2 ve prospěch Romario a firem.

3 finále neskončila v normální hrací doby. Například týmy Itálie a Francie, hlavní a prodloužení skončila v roce 2006 s výsledkem 1: 1, ale Italové vyhráli v loterii s výsledkem 5: 3. Zápasů Španělsko-Nizozemsko (2010) a Německo-Argentina (2014) skončil po přesčas s výsledkem 1: 0 ve prospěch prvních týmů.

Champions na soubojů vyhrál

Vítězové FIFA World Cup v teorii a měli vyhrát největší počet zápasů v závěrečném turnaji. Jako ze dne 14. července 2014 pentakampeony Brazilci vyhráli 70 z těchto zápasů. Na méně než 4 body na německé reprezentace. Tyto příkazy jsou nepravděpodobné, že by uznat vedoucí postavení v tabulce, protože italského týmu, který je třetí, jen 45 vítězství. Také v první pětce patří Argentina (42 vítězství) a ve Španělsku (29 maximálních výsledků).

Vítězové Světového poháru - je to opravdu nejsilnější tým v té době. Náhodně nemožné vyhrát takový turnaj.

Copyright © 2018 cs.delachieve.com. Theme powered by WordPress.