Sport a FitnessKulturistika

Tatiana Kashirina: osobní život, biografie

Tatyana Y. Kashirina je jednou z nejslavnějších sportovců Ruské federace.

Brzy roky

Budoucí šampión se narodil v zimě roku 1991. Místo narození bylo předměstí Moskvy, kde strávila celé své dětství. Od raného věku, dívka vystupovala s pleť proti vrstevníkům a tento faktor hrál rozhodující roli ve vzpírání.

Tanyi rodiče byli proti tomu, aby se zabývali tímto konkrétním sportem, ale dívka byla neústupná. Z toho důvodu byla po dlouhou dobu podrobena posměchu spolužáků a to téměř vedlo k tomu, že Tatiana téměř opustila tento sport. Ale trenéři v sekci byli schopni přesvědčit mladého sportovce, aby to neudělal, a jak se ukázalo později, dívka učinila správnou volbu. O několik let později, přestože se často setkává s nedostatečným porozuměním přátel a příbuzných Tatyany Kashiriny. Vzpírání pro ni se stane záležitostí všeho života.

Jedná se o jednu z nejslibnějších ženských sportovců své generace, která ve věku osmnácti šla na mistrovství světa dospělých. Od ní se od jejího mladého věku očakávalo málo. A přesto, že dívka nevěřila dívce, podařilo se jí získat stříbro. Od té chvíle začala její profesionální kariéra, která bude plná pozitivních momentů.

Kariéra pro dospělé

V roce 2009, kdy se Tatyana Kashirina stala účastníkem mistrovství světa dospělých, se podařilo dát najednou několik záznamů o mládí. Ve stejném roce šla do dospělého evropského šampionátu a vyhrál první místo.

Příští rok se také stalo úspěšným pro mladého sportovce. Ve věku devatenácti let vyhrává zlato mistrovství světa v Antalyi a obhajuje titul nejlepšího vzpěra v Evropě, vyhrál zlato na soutěžích v Minsku. V Turecku si sportovec nastavil světový rekord v hmotnostní kategorii nad 75 kg, zvedl tyč o hmotnosti 145 kg.

V roce 2011 získala ruská stříbrná medaile na mistrovství světa a opět zvítězí na zlatém mistrovství Evropy 2011, který se konal v Kazani. Ve stejném roce vyhrál prezidentský pohár.

V roce 2012 bude Tatyana Kashirina opět prvním z mistrovství Evropy. O rok později vedla mistrovství světa, které se konalo v Polsku.

2014 bude velmi úspěšné pro dívku, která v té době bude jen dvacet tři roky stará. Na mistrovství světa bude kromě zlaté medaile schopna dodat pět světových rekordů. Ve stejném roce vyhrál Kashirin zlato evropského turnaje, které se bude konat v Izraeli. Za rok opět zvítězí ve zlatě a stane se čtyřnásobným vítězem světové nadřazenosti. V roce 2015 se Tatiana stane šestinásobným vítězem evropských šampionátů.

Kromě mezinárodních turnajů je Kashirina vícenásobným vítězem ruského šampionátu.

Olympijské hry v Londýně

V letních hrách byl Kashirin jedním z uchazečů o zlaté ocenění. Ona opravdu dobře vystupuje a najde tři světové rekordy najednou, ale navzdory tomu nebude moci vyhrát zlato. Vzpěrač zastaví krok od vítězství a ustoupí pouze čínské ženě Zhou Lulu. Stojí za zmínku, že zástupce Nebeské říše nastaví nový světový rekord.

Přes druhé místo bude Tatiana udělena státní cena.

Fyzikální parametry vzpěrače

Atlet má poměrně velkou postavu, bez níž ve skutečnosti neexistuje nic co dělat ve vzpírání. Neuvěřitelně silná dívka Tatiana Kashirina. Růst, váha nám rozumí, proč je to vícenásobný vítěz evropských a světových šampionátů. Jeho výška je 177 centimetrů a jeho hmotnost je 102 kilogramů. Působí v kategorii nad 75 kilogramů.

Tatyana Kashirina: vzpírání, osobní život

Informace o osobním životě dívky nejsou tak hodně, jak bychom rádi. To je způsobeno skutečností, že je zcela zaměřena na sportovní kariéru.

Je známo, že věnuje celý svůj čas výcviku pouze proto, že se chce stát jedním z nejlepších vzpěračů na světě. Navzdory skutečnosti, že rodiče byli zpočátku proti takovému sportu, je Kashirina vděčná: nezasahovala do rozvoje své kariéry. V mnoha rozhovorech mnohokrát uvedla, že se ještě nesetkala s někým, s kým je připravena strávit zbytek svých dnů.

Chcete-li se ujistit, že se dívka skutečně zaměřuje na sport, stačí jen podívat se na její plán:

• V 8:30 hodin stoupání.
  • Snídaně je v 9:00.
  • V 11:00 - trénink.
  • V 17:00 - trénink.
  • Ve 20:30 - večeře a vydejte se.

Lze poznamenat, že Tatyana Kashirina nemá čas na svůj osobní život. Zvedání vzpěru trvá téměř celý volný čas.

Ocenění a úspěchy

Jak již bylo zmíněno, Tatyana Y. Kashirina je vícenásobným mistrem světa, Evropy a Ruské federace.

Navíc pro své výkony získala několik státních ocenění. Ve své sbírce je Medaile řádu "Za služby k vlasti". Toto ocenění získala na druhém místě na olympijských hrách v Londýně. Byla také udělena Čestné vyznamenání prezidenta Ruska. Tatyana Kashirina získala diplom za své sportovní úspěchy a také za její přínos k rozvoji sportu.

Stručný popis osobnosti

Tatiana je známá po celém světě. Jejím úkolem je nejen vyhrát zlaté medaile v soutěžích, ale také představit sportům masám. Dívka se snaží dělat všechno, co děti zajímají o sport a pravidelně se zabývají. Tatiana Kashirina si je jistá, že vzpírání si zaslouží mnohem větší pozornost od médií a popularizace.