Sport a FitnessVenkovní sporty

"Formule 1": Velká cena Maďarska

Atletika je uznávána jako královna sportu a závod "Formule 1" je považován za vrchol automobilových soutěží. Z vnějšku vše vypadá velmi krásně: vesmírné automobily závodící mimořádnou rychlostí po trati, davy fanoušků, okouzlující dívky v krátkých sukních s vlajkou FIA a sprej šampaňského z rukou tří nejlepších. Ale není snadné se dostat do tohoto pohádkového světa - mnoho pilotů pracuje v podmínkách tvrdé soutěže po celá léta, aby získali příležitost vystoupit v etapách nejlepších závodních sérií.

"Královský vzorec"

Z hlediska své úrovně je mistrovství světa FIA Formule 1 elitou motoristického sportu. Ve svých soutěžích nejrychlejší automobily používané při vývoji se podílely největších výrobců - Mercedes, Ferrari, McLaren, Renault, Ford, Honda. Nejsilnější týmy, které vystupují ve šampionátu, "Formula 1", mají rozpočet několika set milionů dolarů. Nejpopulárnější "královská rasa" byla v Evropě a Jižní Americe.

Zeměpis Formule 1 je velmi široký - v roce 2016 se konalo 21 závodů na všech kontinentech světa, s výjimkou Afriky a Antarktidy. Fanoušci těchto zemí jako Austrálie, Bahrajn, Čína, Rusko, Španělsko, Monako, Kanada, Ázerbájdžán, Rakousko, Velká Británie, Maďarsko, Německo, Belgie, Itálie, Singapur, Malajsie, Japonsko, USA, Mexiko, Brazílie a Brazílie. Spojené arabské emiráty.

Poprvé tato země vzala virtuózní závod z týmů Mercedesů, Alfa Romeo, Maserati a Auto Union 21. června 1936. Pak se soutěže konaly v samém centru Budapešti na silnici s délkou pouhých 3,1 mil. Vítězem scény byl italský Tazio Nuvolari, který hrál za Alfa Romeo.

Příště nejsilnější piloti světa přišli do již socialistického státu za padesát let. Pro vedení soutěže v blízkosti hlavního města byl vybudován okruh Hungaroring. Od té doby se maďarská Grand Prix každoročně zařazuje do kalendáře "Formule 1".

Aby se dostalo k cílovému cíli, musí účastníci jít 70krát v kruhu, jehož délka je 4381 metrů. Celková délka závodu je 306, 663 km.

Fanoušci rychlé jízdy často kritizují tuto trať kvůli nedostatku šířky a pomalého pokrytí, které vám neumožňují překročit rychlost a obíhat soupeře. Proto boj o vítězství na jevišti začíná dlouho před začátkem závodu - s kvalitou. Pouze tím, že využijete ziskovou pozici, pomocí taktiky zastavení pitvy a demonstrujete vynikající dovednosti při pilotování, můžete vyhrát na této obtížné cestě.

Ale z jakéhokoli pravidla existují výjimky: dva usídleni eso se podařilo vyvrátit ustálené stereotypy: v roce 1989 byla maďarská Grand Prix triumfována 12. místo ve startovním roštu pilota Ferrari Nigel Mansell a v roce 2006 jeho krajan Jenson Button z Hondy, Kdo zahájil závod na 14. místě za nepříznivých povětrnostních podmínek.

Hrdinové maďarské scény

Krásné město, které se nachází na břehu Dunaje, si pamatuje slavné jména dobyvatelů Hungaroringu. V různých letech byli vítězi reprezentanti Itálie (Tazio Nuvolari), Brazílie (Nelson Piquet, Ayrton Senna, Rubens Barrichello), Velká Británie (Nigel Mansell, Damon Hill, Jenson Button, Lewis Hamilton), Německo (Michael Schumacher, Sebastian Vettel) Jacques Villeneuve), Finsko (Mika Hakkinen, Kimi Raikkonen, Heikki Kovalainen), Španělsko (Fernando Alonso), Austrálie (Mark Webber, Daniel Riccardo) a Belgie (Thierry Bootsen).

Vedoucí maďarské Grand Prix v různých nominacích jsou zástupci mlhavého Albionu:

• Největší počet vítězství v zemi - 10;
  • Nejlepší pilot - Lewis Hamilton - 5 titulů;
  • Nejsilnější tým - McLaren - 11 první řady.

Velká cena Maďarska 2016

V loňském ročníku fáze "Formule 1" se tradice konala na závodní dráze Hungaroring ve čtvrtém červeném víkendu. Za Maďarsko se stal 31. Na trati závodu se vydalo 22 pilotů. Pole pozice podle výsledků kvalifikace přijaly Nico Rosberg, Luis Hamilton a Daniel Riccardo byli umístěni vedle sebe . Složení prvních tří vůdců bylo zcela totožné s počátečním.

Vítězství získal britský závodník Lewis Hamilton, který se stal pětičlenným šampiónem Grand Prix Maďarska. Tento atlet vyznává tvrdý a agresivní styl pilotace. On považuje za nejvhodnější pro sebe městské trasy, stejně jako v Monte Carlu, s mnoha obraty, na kterých můžete riskovat. V dětství Hamiltonova idol byl slavný brazilský "čaroděj" Ayrton Senna, který tragicky zemřel v Grand Prix San Marino v Imola kvůli poruše řízení. Jeho styl jízdy si zapůjčil Lewisa, zřejmě se stal klíčem k sportovnímu úspěchu Britů.

Druhé a třetí místo na stupních vítězství přijali Nico Rosberg a Daniel Riccardo.

Statistiky

• Vítězství na jevišti bylo 48. v kariéře pro Lewise Hamiltona.
  • Tým Mercedesu byl 54. čas považován za nejlepší na trati "Formule 1".
  • Nejrychlejší kruh ukázal Kimi Raikkonen s časem 1.23.086.
  • On také ukázal být nejvíce agresivní jezdec, který hrál 8 pozic vzhledem k počátečnímu.
  • Polní pozice byla pro Nico Rosberg v 26. místě pro jeho profesionální aktivity.
  • Podle výsledků soutěže "Formula" (maďarské Grand Prix) bylo 21 jezdců kvalifikováno.

Copyright © 2018 cs.delachieve.com. Theme powered by WordPress.