Sport a FitnessExtrémní sporty

Daniil Kvjat, „Formule 1“: Biografie závodník

Mladý řidič Daniil Kvjat dostal oficiální rozšíření týmu Toro Rosso pro příští sezónu. V nedávné době, a pokud existovaly pochybnosti o talentu mladého sportovce, ale teď její stabilní pozice se osvědčil Kvyat. „Formule 1“, kde debutoval v sezóně 2014 se stal závod, kde Daniel potvrdil svou vynikající formu a ochotu dotáhnout do konce.

Racer Daniil Kvjat

Pokračujeme známost. Daniil Kvjat snadné mluvit s tiskem, vždy jít do kontaktu, a neskrývá žádné aspekty jeho životopisu. Coming out v tělocvičně, oblečený v tepláky a uzavřete ji s úsměvem přichází s reportéry. Velmi vysoká, mírně hranatý, tenký, někdo může dokonce podezření na nějakou bolest. Ve skutečnosti, dobrý zdravotní stav je Daniil Kvjat, jeho růst je považován za výhodu u sportovců. Od přírody on astenik s lehkými kostmi. V „Formule 1“ pleť tak ceněn. Svět těžkých nákladních automobilů a sverhskorostey účtů pro každý gram: všechna ideální Řidič musí být dostatečně flexibilní, mrazuvzdorný, snadno. Každé další gram hubnutí může být transformována v čase tak, aby svými rozměry Kvyat může předběhnout soupeře tuků.

Mluví s novináři, Daniel objeví jako platný ovladač „Formule 1“. Vystupování ve své jednoduché, uvolněné chlapa ví, co tráví svůj čas. Závodní - celý svůj život, on se zabýval to od mladého věku.

Životopis, dětství

Daniil Kvjat narodil 26. dubna 1994 v Ufě. V Bashkiria a vzal velkou část dětství budoucího jezdce. Později, Daniel a jeho rodina přestěhovala do Moskvy. Byl rád tenis, dokonce vyhrál na různých soutěžích. Již čtyři roky jsem začal jezdit se svým otcem na horské lyžování. Za volantem seděl kartu poprvé ve věku 9 let. Daniel sám přiznává, od chvíle, kdy se zamiloval s rychlostí zbytku jeho zájmy ztratily svůj význam. Vzpomíná první jezdec trenér Danya a jeho otec přijel, jezdil na kartách. Chlapec se to líbilo. „Jsem pilot“ - takže pak řekl Kvyat, „Formule 1“ se stal sen pro něj, který začal usilovat. Sedm tříd ve škole, Daniel byl v Rusku. V roce 2007 se musel přesunout do Říma, a tam žít bez svých rodičů. Tam navštívil velvyslanectví první ruskou školu a později Ital, který dokonale zvládl italský jazyk.

Itálie

V Římě, ve škole a zároveň pokračovalo výkonu motokáry Daniil Kvjat. Růst dovednost a získávání potřebných dovedností, na rozdíl od Ruska v Itálii otevřeli velké vyhlídky front ovladače. Pomohl v tom, existuje mnoho let v zemi dobře fungující systém výcviku jezdců. Začínající piloti v Evropě mohou vybírat trenéry, a pak okamžitě opravit na dostihové dráze tyto znalosti. V Rusku, bohužel, piloti z velké části zajišťuje sám.

V roce 2007 Daniel začali připravovat na sezónu 2008, kdy začal pracovat Kvyat Dino Kezy. V předvečer jezdce Mistrovství Evropy se připojil k týmu Angelo Morsicani. Jak připustil Kvyat, mistrovství Evropy s 3 místě bylo zlomovým bodem v jeho kariéře. Během tohoto období se pilot všiml vedení „Lukoil Racing“, to bylo zahrnuto v LUKOIL ovladače podporují program. Sledyuschy 2009 byl poznamenán Daniil Kvjat sadu událostí a vítězství. Vyhrál Winter Cup, v WSK International Series obsadil druhé místo, a opět na mistrovství Evropy získal třetí místo. V závodě Industrie Trophy Margutti Trophy a byl první.

Red Bull Junior Team (2009)

V roce 2009, v létě v biografii Daniila Kvyata to byla významná událost. V čele „Lukoil Racing“ řekl o úspěšné mladé auto-racer Red Bull spolumajitel projektu, stejně jako lovec mladých talentů v motorsport Helmut Marko. Dodržovat výkony na mistrovství Asie a Tichomoří, kde se zúčastnil Kvyat Daniil, Red Bull tým pozval mladého pilota pro vstup do programu Red Bull Junior Team. Po úspěšném psychologické testy a fyzické testy, Daniel se stal členem týmu.

Formule BMW (2010)

V roce 2010, tým Eurointernational závodník začal ve Formuli BMW Pacifiku. V Sepangu okruhu v prvním závodě, Daniel začal šestý, ale přišel na místo pouze devatenáctého. První víkend v druhém závodě byl pátý. Asijský šampionát, kterého se zúčastnilo Kvyat Daniil, výsledky přinesl následující: 2 pole position, 2 stupně vítězů, 3 vítězství. Mezník série v roce 2010 Kvyat - je to součást v evropském šampionátu Formule BMW. Zde se podílel na 16 závodů, z nichž poslední on byl druhý. Výsledky sezóny v Danielovi jako celek dobré výkony: nachází se v průběžném pořadí na 10. místě, pouze zaznamenal 138 bodů.

Vzorec „Reno“ - 2,0

Marco nikdy nepochyboval o jeho žáka, a ne nadarmo. V roce 2011, Kwiat, která se účastní Nordic poháru Formule Renault 2.0, v prvním závodě na Hockenheimu vyhrál, získal titul vicemistra. Příští sezóna seriálu, získal druhé místo za vítěze 48 bodů, byla chyba chyby týmu. Jezdec po celou sezónu v této sérii vyhrál 7 vítězství. Jeho úspěch byl viděn, Daniil Kvjat byla převedena do zintenzívnit ocitl v GP3.

Ve stejném roce, Daniel byl zapojen do řady mezinárodních závodů „Formule Toyota“, který se konal na Novém Zélandu. Uplynulo 12 závodů, až 6x pódium 3krát ukázala nejlepší čas. Přivezli jsme si sezónu na 4. místo v mezinárodním Trophy.

Podle výsledků řidiče 2012 Daniil Kvjat byl uznán v ruském pilot roku. V Eurocupu, přišel na druhém místě, hned se stal šampionem Formule - „Renault 2.0 Alps“.

Úspěch v GP3

2013 GP3 šampionát byl držen. Daniil Kvjat katastrofálně smůlu. Vůz se prostě nechtěl jít, pneumatiky okamžitě vyčerpal. Sportovec neměl panice a šel zamyšleně k problému. Sám spolu s odborníky začala chápat problémy, a podařilo vyřešit. Pneumatiky nezhoršil při průjezdu několika kolech. Výsledkem šokovala všechny příznivce. Daleko za body na řidiče rychle začal dohnat se svými soupeři, a dokonce krok napřed. Daniel začal vyhrávat závody. Výsledek - šampionát v Abu Dhabi závodů. Kvyat prostě sebral vítězství v postupu svého argentinského Facundo Regalia.

Pozvánka na Toro Rosso

Jejich úspěchy Daniil Kvjat zainteresované Toro Rosso, jsou dceřiná pobočka týmu Red Bull. V létě roku 2014 závodník byl pozván na Silverstone v testech mládeže. V říjnu Toro Rosso bylo oficiálně oznámeno, že Daniil Kvjat bude hlavní příkaz pilot v roce 2014. Partner ruského pilota se stává Jean-Erik Vern. Chcete-li získat superlitsenzii pro přijetí do závodů na okruhu v Misanu 8. listopadu, Daniel v závodním tempu odjel 102 rozsah, který připadá na 402 km. 15.listopadu viděl debut v Austinu v „Formule 1“ v Grand Prix USA na tréninku.

Kvyat. „Formule 1“

Od první Grand Prix Daniil Kvjat začaly vykazovat vynikající výsledky. V závodě se mu podařilo zachránit auto. Všechny z prvních závodů úspěšně proveden Daniil Kvjat. Úrazu nebo poškození karty neprokázalo, že by v každém závodě.

Po čtyřech starty trochu zhoršila. Z pěti Grand Prix čtyřikrát nedokončil závod kvůli technickým problémům. Když se senior tým Red Bull Racing nechal Sebastiana Vettela, který je nahrazen Daniil Kvjat. Rus byl plynulý v každém kruhu, ale závod je vždy něco děje a výkon podívaná zmrazil poté, co Belgie počtu osmi bodů. Kvyat partnerem dopředu o 14 bodů.

2015 byla slabá ve výsledcích, technika konkurentů se stal výrazně lepší, a Red Bull závodní auto začalo ustupovat. Čas od času se podařilo přiblížit se pozice blízko pódia, jako v Monako Daniil a jeho partner Daniel byl v první pětce, což potvrzuje své místo v závodě.

Na Grand Prix v Maďarsku Daniel zvýšil na druhé pozici v cíli, je možné zlepšit úspěchy ruských pilotů. V Belgii Kvyat byla kvalifikovaná 12. a skončil čtvrtý. Vzhledem k Riccarda sestupu Kvyat podařilo dostat se před ním v celkovém pořadí na šest bodů. Na Grand Prix Ruska Daniel vzal páté místo a v šampionátu až do konce sezony koná sedmé místo.

Sezóna 2016 začala špatně pro jezdce. Austrálie je již na tvorbě klíně vůz zastavil. V Bahrajnu, závod byl dobrý, Daniel dokázal bodovat. V Číně Kvyat na stupních vítězů na třetím místě. Neúspěšně prošel „Formule 1“ (Soči). Daniil Kvjat začal osmý. Vettel zasáhla auto při pokusu na něj zaútočit, to vedlo zbytek kolize, neboť byla přidělena deset pokutu. V důsledku toho nebylo možné získat body. Na Grand Prix ve Španělsku pokračuje Kvyat kariéru u Toro Rosso, kde byl nahrazen Max Verstappen. 2016 lze nazvat porážek jeho kariéry Daniil Kvjat. V Rakousku, Monaku, Baku ani nemohl dostat do cíle.

Kvyat Toro Rosso zůstává

V současné době můžeme konstatovat, že Toro Rosso stále váží svých jezdců opustil tým Daniil Kvjat. „Formule 1“ driver čeká na novou sezónu. Na podzim roku 2016 novou smlouvu, ruská je byl podepsán podpora Faenza.

V roce 2017 se pilot Daniil Kvjat jde do nové sezony, „Formule 1“, bude to čtvrtá v řadě. Tato zpráva je vynikající pro Rusy, není to tak dávno o něm byly nepříjemné zvěsti. Kariéru v roce 2016 trochu otřesený. V polovině roku znamenal pokles, Daniel nečekal, aby zůstali v Toro Rosso, ale síla stačilo dát dohromady a vykazují dobré výsledky na podzim. Ve skutečnosti Kvyat se stal důležitou součástí týmu Toro Rosso. Franz Tost podařilo udržet základnu během jeho tým může ještě dosáhnout úspěchu, vždycky podporoval jezdce, a to i v těžkých chvílích.

Po zprávách, že Niko Hyulkenberg se chystal opustit „Reno“, mezi piloty byly pověsti údajně Daniil Kvjat se stane partnerem německé, a možná dokonce vzít své místo v Fors Indiya. A přesto, po těžkém roce 2016 pro Kvyat nejlepší věc, která se může stát pro něj, takže je ponecháno na ty, kteří věří v jeho talentu, čeká na své vítězství a úspěchy. Překlad v „Fors Indiya“ by bylo pro jezdce je třetí uspořádání nového týmu v posledních dvou a půl letech. Není to, že „Reno“ bude moci hovořit v roce 2017 u Toro Rosso. Podle slov Daniel sám, měl pocit, že v roce 2017 přijde znovu svou kariéru, a udělá vše, co je v jeho silách, aby se dosáhlo neuvěřitelný úspěch.