Sport a FitnessAtletický

Svetlana Tsarukaeva: sportovní výsledky a biografii

Tsarukaeva Svetlana - jedna z nejznámějších ruských vzpěrači. Vítěz mnoha mezinárodních ocenění. Pravidelný účastník a medailista z mnoha turnajů a soutěží. Tento článek vypráví o historii svého sportovního úspěchu.

raná léta

Budoucí šampion se narodil v zimě roku 1987. Ta dívka se nelišil od svých vrstevníků, ale její nadšení nebyl stejný jako všichni ostatní. dívka Stal se zajímají o vzpírání. Svetlana Tsarukaeva obávají, že rodiče a přátelé nechápou její lekce, a rozhodl, že tam bude nikdo nic říkat. Jak víte, všechny tajné jasné. Rodiče se dozvěděl, že dívka byla zabývající se podobnými aktivitami, a nezabránil to. Sportovec byl překvapen tímto sledem událostí.

Mimo jiné světlo byl považován za jeden z nejslibnějších sportovců v jejich věku. Již v roce 2002 získala první zlatou medaili, když jí bylo teprve patnáct. V následujícím roce se opět vyhrál zlato v ruském šampionátu. Stojí za zmínku, že se jednalo o soutěž úrovní mládeže a mládeže.

dospělý kariéra

V roce 2006, Tsarukaeva Svetlana debut na vyšších soutěžích. V té době jí bylo teprve devatenáct let, ale podařilo se jí vyhrát stříbrnou medaili na mistrovství světa v roce 2006. Navzdory skutečnosti, že nikdo ji viděl uchazeč o medaili, ruský podařilo dokázat všem naopak. Velmi překvapil Svetlana Tsarukaeva. Fotografie a videa ze soutěže zobrazit všechny vášně a radosti sportovců.

O rok později se opět vyhrál stříbrnou medaili na mistrovství světa. Ve stejném roce získala zlatou dospělé ruský šampionát. Svetlana v té době pouhých dvacet let, a ona je jedním z nejslibnějších sportovců země.

V roce 2008 získala zlatou medaili z ruského šampionátu.

V následujících letech bude závodník vyhrál několik ocenění na světových a evropských šampionátů, ale nevyhrál jedinou zlatou medaili.

Velmi důležitým v kariéře mladého vzpěrač se stává 2011.

zlaté roky

V roce 2011, Svetlana Tsarukaeva jde do Světového poháru, který se koná ve francouzském hlavním městě. Bookmakeři jsou přesvědčeni, že ruská budou soutěžit o stupně vítězů, ale šance, že vyhraje zlato, to nestačilo.

Navzdory všemu, Tsarukaeva podařilo nejen získat zlato, ale také vytvořil světový rekord v únosu. Poddala do hmotnosti 117 kilogramů. Kromě úspěchu na mezinárodním turnaji vyhrála nejvyšší ocenění na ruském šampionátu. Turnaj se konal v Penze. No, je třeba poznamenat, Evropské fórum stříbra.

Olympijské hry

Na své první olympijské hry se vrátila v roce 2008 v Pekingu. Konkurence byla porucha, protože ruská nebyl schopen ani dokončit cvičení a hned se ukázal být mezi těmi, kteří opustili turnaj.

Selhání vinu na mládí a nadměrné vzrušení. Ať už to bylo, že se nevzdal a pokračoval v přípravě na další soutěže.

O čtyři roky později Tsarukaeva snadno projít kvalifikaci a získal vstupenku na olympiádu v Londýně. V době, kdy už byla považována za jednu z nejoblíbenějších letních her, protože před rokem, vyhrál mistrovství světa a vytvořil světový rekord tam.

Ze všech dívek čekalo na zlato, ale nesplnil očekávání. Jako výsledek, on získal stříbro. Doma výkon hodnocen jako úspěšný. Nicméně, ona stále věří, že by mohla a měla být zobrazena na konkurenci mnohem lepší výsledek.

Svetlana Tsarukaeva: milostný život

Osobní život sportovci nejsou tak bohaté jako sportovní kariéry. Dívka se přisuzuje toto k tomu, že je zcela zaměřena na sport.

Navzdory vzpírání, dívka je velkým fanouškem literatury. V mnoha rozhovorech, ona prohlašovala, že miluje číst Balmont poezii.

Stejně jako u všech dam, miluje květiny a vaření. Svetlana ani jednou říci, že miluje péct koláče a léčit své blízké.

Nejžhavější dívka mluví o jeho matce. Sportovec ve všech rozhovorech uvádí, že je důležité, nejdůležitější osobou v jejím životě. Mom - muž, který vždy podporoval vzpěrač.

Ona není vdaná. Stojí za zmínku, že profesní kariéra se chýlí ke konci, což znamená, že brzy Svetlana, najít osobu, která bude spojit se s jejich životy.

Ocenění na státní úrovni

Vzhledem k tomu, že jeho kariéra Svetlana Tsarukaeva získal mnoho ocenění z Ruské federace vláda nemohla nevšimnout.

„Za zásluhy“ Po návratu z atlet olympijských her v Londýně byl vyznamenán Medailí řádu.

Můžete si také vzít na vědomí, že je mistr sportu ve vzpírání.

Stručný popis osoby

Ve skutečnosti je to úžasný sportovec Svetlana Tsarukaeva. Životopis dívka je naplněna mnoha různých akcí, z nichž některé jsou důležité vítězství a porážky urážlivé.

Přes to všechno, ona se zapíše do historie ruského vzpírání jako jeden z nejúspěšnějších sportovců.

Vzácný případ, kdy křehká dívka zřejmě schopen dosáhnout takové výšky. Ona sportovec spojuje tento úspěch s bojovností skladu.

Je to jeden z mála ruských sportovců, kteří byli uznáni za nejlepší verzi časopisu World vzpírání. Tato událost se datuje až do roku 2011.

Svetlana Tsarukaeva je bezpochyby jedním z nejlepších vzpěrači v historii post-sovětském Rusku.