Sport a FitnessKulturistika

Ramses Tlyakodugov: životopis

Ramses Arsenovich Tlyakodugov se narodila v prosinci 1976. Jeho rodné město - Nalčik. V současné době tento muž má mnoho různých ocenění, což jasně ukazuje na jeho úspěchy ve sportovním odvětví. Má titul mistra světa, Evropský vicemistra a world-class čs. Ramses dvakrát stal vítězem v soutěži o titul „Mr. Universe“.

Kromě toho, sportovec má před sebou ještě hodně zásluh a výkonu, a to nejen ve sportu. Ramses Tlyakodugov aktivně podílí na mediální show na televizi. Opakovaně byl viděn v televizním programu „Intuition“ (TNT), společně s neméně slavných kulturistů Vladimir Turchinsky a Denis Tsyplenkova. On byl také hostem televizní show „večírku“ (Ren TV), natočený v dokumentárních filmů o sportovní výkony a mnoho dalších projektů na různých televizních kanálů.

dětství

Již v mladém věku hníst Tlyakodugov byl odhodlán budovat svou kariéru. Boy fušoval do mnoha sportech: box, Sambo-zápas, plavání a atletiku.

Ale asi od patnácti letech se mladík stal se více a trávit více času v posilovně. V těch dnech kulturistice to bylo málo známá v Rusku, a specializované místnosti pro výcvik téměř nebyl. Zabývající se stavebně upravených sklepních prostorů. Idol všech kulturistů v té době byl nenapodobitelný Arnold Schwarzenegger, který byl nazýván „Zheleznyy Arni“.

Za pouhé dva roky mladý sportovec účastní šampionátu mládeže Ruské federace, kde se koná třetí místo a vykonává MMR normu. Od té doby, on začne mluvit v IFBB.

mladší let

Ve věku osmnácti Ramses Tlyakodugov poslal sloužit v ozbrojených sil Ruské federace. To však nebrání tomu, aby pokrok ve své kariéře, a dokonce přispělo do jisté míry jako voják vojenské jednotky vytvořeny potřebné podmínky pro celoživotní vzdělávání. V letech 1994-1995. dokonce zúčastnil mistrovství se konalo v Iževsku a Krasnodar, resp.

Po určitou dobu po skončení životnosti sportovce, bohužel, je zraněn, což by mohlo dát kříž na jeho budoucí kariéru. Ale po 5 letech je stále účastní mistrovství na jihu Ruska, nicméně, je jen poslední místo tam. Ale on se nevzdal, a jen o rok později ve stejné soutěži již na druhém místě.

Stěhování do Moskvy

V roce 2003, kulturista se rozhodne opustit své domovy a přestěhoval se do hlavního města. Pak se zúčastnil mistrovství v Moskvě a Rusku. Po dlouhou dobu neobdrží hmatatelné odměny. V roce 2008 se stal bronzový medailista z východoevropského poháru. Po tom on byl pozván k reprezentaci Ruskou federaci na mistrovství Evropy (UEFA), které se konalo ve Španělsku. Po pouhých 2 týdny po události, stane se majitelem stříbrné medaile tam.

V roce 2010, Ramses Tlyakodugov umístila na prvním místě ve Světovém poháru v kulturistice, který se konal o tom. Malta. Ve stejném roce v ukrajinském šampionátu „Sport Max“ se stává absolutním vítězem. Av roce 2011 se umístila na druhém místě v soutěži o titul „Mr. Universe“.