Sport a FitnessOutdoorové sporty

Podchufarova Olga: atletické kariéry a biografii

Olga Podchufarova, životopis, který je popsán v tomto článku, vycházející hvězdou ruského biatlonu. Muskovit. Ve věku dvacet jedna let starý Olga se stal vítězem v tomto sportovním mistrovství světa.

dětství

Podchufarova Olga se narodil pátý srpna 1992 v Moskvě. Rodiče šampiona nic společného se sportem nemají. Maminka pracuje jako překladatel a průvodce, a jeho otec pracoval v oblasti počítačových systémů. Byl to on, kdo učil dceru na běžkách. Přestože rodiče vzal svou dceru do jiných tříd - v bazénu, společenský tanec - ona si vybrala biatlon.

Dej to do lyžařského oddílu učitelů radil, jak dívka byla fyzicky velmi dobře vyvinuté, a schopnost být vidět pouhým okem. Ale chodit do školy bylo velmi daleko. Vzhledem k tomu, Olga byl zaznamenán na společenský tanec.

Vášeň pro sport a první vítězství

Trvá osm let. Dokonce jsem šel do soutěže. Ale Olga cítil, že to není její cesta. Z tohoto důvodu pravděpodobně nedosáhl úspěchu v tanci. Když Podchufarova Olga přesunut do deváté třídy, se začala zajímat v biatlonu. Učedníci byli posláni do soutěže a musel podstoupit tři kilometrů lyžařské stopy.

Navzdory tomu, že soupeřící dívky vždy šel do tréninku, Podchufarova k cílové čáře přišel jako první. Po tomto vítězství, požádala o trenéra, aby ho zaznamenat v sekci. Tak to bylo ve sportovní škole „Mládež v Moskvě.“ Její první trenér byl Yuri Lelin. Girl on trénoval až do dnešních dnů.

tvoření

Po absolvování střední školy Podchufarova vstoupil na univerzitu ve veřejné správě na speciální „Řízení“. Zároveň sportovec i nadále trénovat. Harmonogram je velmi ostrých zatáčkách, ale Olga je velmi vytrvalý a disciplína. A jí pomáhá vyrovnat se s jejich studia a sportu.

Sportovní kariéra

Olga Podchufarova, jejíž životopis je velmi zajímavé, kde začal svou kariéru v roce 2009. O několik let později již získal zlato a stříbro na Letních biatlonu Mistrovství světa. V roce 2012, zadávání její prasátko přidal další 3 zlaté medaile ve sprintu, provozování a štafetě. This World Cup se konal v Ufě.

V roce 2013, podobné soutěže Podchufarova Olga byl schopný vzít bronz. Na vyšší odměnu postrádal pouze třicet vteřin. 2013 byl zlom v Podchufarova životě. S mistrovství světa, které se konalo v Rakousku, Olga přinesl tři medaile - bronz, stříbro a zlato.

Pak následoval Světového poháru, který se konal v Soči. Ona nejprve hrál za ruský tým. Dříve pouze junior formulace. World Cup Olga vyhrál sprint 58. místo. Na příštím mistrovství světa v Chanty-Mansijsku Podchufarova zlepšila své předchozí výsledky. Vzala 26. místě v pronásledování. V roce 2014, soutěž v Holmenkollen Podchufarova Olga vyhrál sprint 21 th místo. Pak jsem šel do olympijských her v Soči. Pak v individuálním závodě vzal 49. místo a soutěž v Östersund přišel jedenáctý.

V další fázi byla ještě účinnější. Trvalo 4. místo. Prior k podstavci je chyběla jen půl sekundy. Olga je považován za nejlepší biatlonistka. V roce 2016 Podchufarova by měl jednat v Holmenkollen, mistrovství světa. Ale po 65. místě ve sprintu byla odstraněna z trenérů soutěže.

Důvodem byl nedostatek výcviku sportovců. Po vyloučení soutěží Olga oznámil, že bude uvažovat o přechodu k sebevzdělávání. A v tomto případě, vlak bude oddělený od ruského týmu.