Novinky a společnostCelebrity

Kudryavtseva Yana Alekseevna: životopis a záznamy

Kudryavtseva Yana Alekseevna nejdokonalejší mladý šampion ve světových soutěží v gymnastice. Dívka se narodila ve sportovním prostředí, protože její otec - známý plavec, vyhrál mistrovství olympijských her v roce 1992. Rodina žila v Moskvě.

kariéra vzlétnout

Poměrně brzy jsem začal dělat významný pokrok Kudryavtseva Yana Alekseevna. Životopis je spojena s vážným sportem, počínaje rokem 2008, kdy byly získány vítězství v juniorské turnaje. Je-li taková akce se konala na území Dmitrov v průběhu roku 2009, se soutěžilo v Samaře v roce 2011, stejně jako v Kazani (2012).

Sezóna, kdy začali vystupovat na závodech, se stal prvním v roce 2011. V tu chvíli se ocení talent, který ukázal Kudryavtseva Yana Alekseevna. Měl za to, mezinárodní soutěž pro juniory. Zároveň je soutěž trvala Grand Prix.

Yana Alekseevna Kudryavtseva porazil v předních řadách národního týmu. Výborná práce byla provedena s ní jako s kluby a obručí. Junior Cup vyhrál. Pesaro vydobylo světové prvenství Kudryavtseva Yana Alekseevna. Její kariéra se rychle rozvíjet.

2012 přinesl vítězství v evropské soutěži pro juniory. Soudci srdce podplatil dokonale provedený své výkony s míčem. Kudryavtseva Yana Alekseevna získal „zlato“ v důsledku všestranný tým.

rychlý rozvoj

Od té doby bylo dosaženo to jen násobí. Do soutěže mezi dospělými jde Kudryavtseva Yana Alekseevna. Sportovní kariéra v kategorii seniorů začíná turnajem v roce 2013, mezinárodní úrovni, co se děje v ruském hlavním městě. Následná prohlídka se uskutečnila na území Holon. Vyhrál všichni-kolem s leskem, stejně jako konkurence s kluby, extrahují „bronzové“, díky práci s míčem, když elegantně vypořádat s obručí.

Kudryavtseva Yana Alekseevna pak stává zapojit do světového poháru se konalo na území Sofie. Dal jí první místo v all-kulatých událostí. Navzdory tomu, že to byl její počáteční období, dívka vůbec první předčil soupeře v této fázi při vzletu jeho kariéry. S jas byl podmanil si vedení v brance, dobře se vyrovnala s posilovacími stroji, získala „bronz“ pro výkon pásku.

Když se World Cup se konal na území Minsku, byla doručena najednou druhé vítězství v all-around, „zlato“ za jeho práci s míčem, a druhý - se stuhou a klubů.

záznam set

V další fázi své kariéry byl přijat ve Vídni, když vyhrál „zlato“ Yana Alekseevna Kudryavtseva. Fotografie ukazují, co elegantní dívka, ale kolik to vytrvalost a tvrdé práce! Naplňování výkonu s míčem, ale získal 19 bodů na aktualizované hodnotícího systému, který v té době byl rekordní. Fenomenální mladá dívka byla, když získal status mistra Evropy. Pouze 15 let a už takové výsledky!

V prvním finále světového poháru v Petrohradě v roce 2013 třetí místo v all-around byl přijat první místo pro práci s míčem, druhá - s palcátem a výkonnosti pásku.

Vítězství, navzdory všemu

Srpna letošního roku přinesl debut v Kyjevě v rámci světového šampionátu. Tam byly některé technické interference. Několikrát hudba byla vypnuta, takže výkon musel začít znovu. Nicméně, navzdory všemu, zvítězila a bylo výsledkem 18,5.

Také šampionát byl vyroben v práci s kluby, na druhém místě - s obručí, jakož i pro výkon s míčem. Kdy došlo k finální kole, které bylo provedeno v individuálním režimu, dívka vyhrál. Tento úspěch ho povyšuje do postavení většiny mladých gymnastek vyhrál perfektní vedení v celém světě za posledních 15 let.

Conquest of the East

Pak události jejího života odehrává v Japonsku, kde byla členkou klubu Aeon poháru šampionátu. Vystupovala jako skupina, soutěžit jménem sdružení „Gazprom“. Ona a její kolegové z národního týmu stal vedoucí týmu soutěže, před Běloruskem a Ukrajinou. Když tam je individuální all-around, Kudryavtseva vyhrál „zlato“.

Vedle 2014 opět vrací dívku do Moskvy k účasti na jednom z turnajů Grand Prix. Ten přináší třetí místo pro všichni-kolem, a druhá - pracovat s palcátem a obručí. Gymnasta mohl dosáhnout vynikajících výsledků v případě připravena lépe, ale stále zůstává mezi prvními třemi.

Mnohem lepší to bylo v Thiers, kde produkoval šampionát ve všech kategoriích s výjimkou s palcátem. Tam získala druhé místo. Čtyři zlaté medaile byly získány ve Stuttgartu. Poté, co v Holon Grand Prix získala dvě první místa, jednu sekundu a „bronz“. Na následné návštěvy v Pesaru dokázal zvítězit ve všech kategoriích.

neměnná mistr

Dubna 2014 se stal prvním období mistrovství Ruska v Penza. Individuální all-around byla kompletně podmanil tím. Poté, co v Corbeil-Essonnes a Taškentu, je na druhém místě, za sebou jen jeho krajanem Mamun Margarite. Když probíhají následující kroky na území Sofie a Minsku, dívka se podařilo dosáhnout vítězství.

Jubilee třicet Evropský pohár triumf přinesla role absolutního vůdce. Kazan a závěrečná fáze mezinárodního poháru se stal doba získání čtyři zlaté medaile a jednu stříbrnou.

2014 World Cup, tým all-around začal v Izraeli, ve kterých účastníci z Ruska se stal vítězi. Kudryavtsev absolutně kvalifikoval ve všech finále. Kategorie muškátový květ, obruč, míč přinesl první místo, ale pásku - druhý. To bylo také velmi úspěšné období, když opět vyhrál stav absolutního šampiona v jednotlivých all-around.

Na konci soutěže Yana obdržel zvláštní cenu, která poskytla společnost Longines pro eleganci. Belle měl šanci stát se vítězem ocenění „Silver Doe.“

Nejvýznamnějším úspěchem

Seznam Records to křehká a jemná dívka je zarážející:

• Stala se nejmladší gymnasta, vyhrál absolutní světový šampionát do 15 let.

• to také patří do vítězného stavu v jednotlivých all-around první sezóně.

• To bylo první, který dostal 19 bodů z 20 pro posouzení nového režimu na mistrovství Evropy v roce 2013.

• Na prvních evropských hrách v Baku zavedla rekord pro nejvíce prvních míst.

Moderní gymnastika - úžasné umění. Když se podíváte na to, jak jsou půvabné, štíhlé sportovce, zdá se, že všechny cviky, vysoké houpačky, neuvěřitelná flexibilita snadno vzhledem k nim.

Nicméně, takový úspěch, že bylo dosaženo díky tvrdé práci. Yana Kudryavtseva již ve velmi mladém věku dosaženo vysoké úspěšnosti, dobyl Evropu a Asii. Zdání této dívce co závidět, a všechny jeho úspěchy si zaslouží nejvyšší úctu.