Sport a FitnessBojová umění

Alexey Papin: přeběhlík kickboxing

Mnoho profesionálních boxerů začít svou kariéru s průchozí boje proti není příliš silné kandidáty. To je v této fázi vývoje je v současné době profesionální boxer Aleksey Papin. Jeho sportovní osud poněkud neobvyklá, protože bojovník z předměstí začínal jako kickboxer, vyhrál všechny důležité tituly, a pak najednou pro mnohé změnilo boxer. Na základě svých sedmi bojů dnes, ve všem, co vyhrál, ale hlavní událostí pro boxer je ještě před námi.

Charakteristika sportovce

Alexey Papin drží své boje v první těžké váhové kategorii. Robustně stavěný, má silný vliv a pracuje na kroužku ve stylu výrazným puncher a snažil se rozhodnout o výsledku boje před uplynutím časového limitu.

Od dětství se věnoval v kickboxu, a teprve v roce 2015 se přestěhoval do krabice.

V prvním souboji na dědictví bývalého sportu také projevuje Alexey Papin. Kickboxing znamená minimální práci tělo, protože je spojena s vyšším rizikem běhu do kopu nebo kolene. Setrvačností i nadále působit ve stejném duchu jako sportovec ve svých prvních dvou zápasech vypadal trochu nejistá a nevyužila svého plného potenciálu útočící, neodvažoval se klamavé pohybu a tučným průlomů.

Brzy se však Aleksey Papin si uvědomil, že se stal boxer není dost „vypnout“ kopat a začal se učit nuance nový větší plavidla.

Úroveň sportovec uchazeči, než bude příliš vysoká, což neumožňuje plně mluvit o své budoucnosti, ale to je již zřejmé, Aleksei dobrý potenciál, který působí v agresivním a velkolepé způsobem, téměř všechny jeho vítězství vyhrál knockout.

Z "Peresvet" CSKA

Alexey Papin se narodil v předměstské Reutov v roce 1987. Kickboxing zasnoubil od dětství, ale těžká a tvrdá práce v tréninku zpočátku nepřinesl chlapce splnit. Často otec byl nucen překonávat sami sebe a jít do posilovny.

Alexey Papin byl zapojený do výuky „zapálit“ centra, která se nacházela v jeho rodném městě Reutov. Zpočátku se zdálo, že vyhlídky na člověka poněkud vágní. On obzvláště neměl vyniknout mezi svými vrstevníky, s konkurencí šel bez odměny. Pouze čtrnáct roků Alexey Papin zvítězil ve svém prvním turnaji, vítězství v šampionátu ozbrojených sil. Na druhou stranu, tam byl klid, a v juniorech, když nevyčnívá.

Zlom nastal po jeho přechod do dospělého sportu. V závěrečné soutěži porazil prvotřídní atlet a ihned vystoupil z tábora první třídě na vyšším stupni vývoje. Po tom Alexey Papin vyzvány, aby CSKA, kde začal trénovat na sportovní škole hlavního klubu.

Ocenění v kickboxu

Jeho první hlavní ocenění v kickboxu sportovec získal v roce 2007, vyhrál Světový pohár v Jaltě. Nemá zaznamenal jejich optimální fyzické kondice a objevil se v kategorii do 81 kg.

V následujících letech Alexey Papin zakládá svůj status, důsledně vyhrávat na všech kontinentálních turnajů v kickboxu. Všechno to začalo v roce 2008 v Portugalsku, kdy se stal mistr Evropy v kategorii do 85 kg. Pak bojovník konečně vyrostl a stal se silnější a začaly objevovat již v těžkých vah.

To se však neodrazilo v jeho vítězného tempa. Alexey Papin nadále dominuje kontinent a sbírat tituly na turnajích v Řecku a Ázerbajdžánu.

V roce 2009, sportovec začal hrát na mistrovství světa získal bronzovou medaili na začátku. Zde si vzal šanci a rozhodl se zkusit ruku v kategorii nad 91 kg. Mít neúspěšný, on se vrátil do první velké hmotnosti pro něj. Staňte se mistrem světa, kterou měl v roce 2011 na turnaji v Makedonii.

Boje v amatérské kickboxing Alexey Papin je stále považován za přípravu na ambicióznějším cílům. Od roku 2012 se pravidelně účastní odborných zápasů. V průběhu let se malý počet bojovníka shromážděny mistrovské pásy několika profesních organizací, stává skutečná hvězda tohoto sportu.

změna profese

Mít jen kickbox, Alexey Papin se rozhodl zkusit ruku na finančně výhodným sportu. Koneckonců, i průměrná profesionální boxer je schopen provést o řád větší než většina názvem kickboxer.

Nejkratší cesta na vrchol je přes amerických a evropských klubech, ale mají za sebou úspěšnou amatérskou kariéru v boxu, Alexey Papin začal uvědomovat sebe jako profesionál ve své domovské zemi. Příprava na boj se odehrává v Moskvě, zabývající se s ním, Anatoly Ivichuk trenér.

Boxing technika má své vlastní výstředností a jeho první bojuje Papin prováděny obvyklým způsobem, to nevypadá zcela organicky v ringu. Nicméně, v průběhu přípravy bylo provedeno hodně zápasení s aktuálními boxerů, a Moskva sportovec postupně usadil do nové reality.

Zápas debut se konal v roce 2015 v aréně v Moskvě. Táta protichůdný Sergey Beloshapkin, jehož zničení zvítězil nad vítězstvími v jeho boxerské kariéry. Alex pracoval v obvyklým způsobem a síla poražený soupeř.

Nedávné zápasy

Poté, co získal řadu vítězství nad místními sportovci Aleksey Papin šel do souboje s dobrými zahraničními těžké váhy. První opravdu nebezpečné pro jeho soupeř byl Sergio Alberto Anděl. Vysoký, dlouhé vyzbrojen, se stal nepříjemný soupeř Alexis, ale byl schopen potlačit argentinské a skončil boj předčasně.

Papin poslední boj byl proti jinému Latino. V květnu 2017, on bojoval proti Omar Rogelio Ros, který byl schopen srazit ve druhém kole. Po tomto vítězství, on udržel v žebříčku Box Rec 43 pozici, před legendárního Roy Jones.

Copyright © 2018 cs.delachieve.com. Theme powered by WordPress.