Umění a zábavaTelevize

Vítězové projektu „Hlas“ - skutečné talenty

Dále jen „Voice“ - televizní pořad, získal mnoho obdivovatelů. Ve skutečnosti nic překvapivého to. Program se ukázalo nesmírně zajímavá a vzrušující. Po tom všem, sem skutečné talenty. Vítězové „The Voice“ projekt se stal známý po celé zemi. Jejich zpěv data mohou jen závidět.

Vítězové „The Voice“ projekt první a druhá období

Takže víc. Vítězové „hlasu“, první a druhá období - Dean Garipova a Sergey Volchkov. Lidi prostě ohromil publikum se svým talentem.

Dean Garipova vyhrál televizní show v prosinci 2012. Vystupovala jako tým Gradsky. Dean hlasoval pro více než jeden milion Rusů. Pak Garipova získala smlouvu na dva roky s nahrávacím studiem Universal. „Eurovize 2013“ dívka zastoupeny Rusko. Její páté místo obsadil.

V roce 2013, vítěz druhé sezóně byl Sergei Volchkov. Muž byl také ve skupině Aleksandra Gradskogo, on zbožně naslouchala od dětství. Běloruský zpěvák vyhrát miliony diváků. Gradski byl také fascinován Sergeje talent. „Voice“ vítěz Projekt píseň s názvem „Modrá Eternity“ udeřil vše na místě. Ve finále, ten chlap dokonce šel Nargiz Zakirovu - jeden z nejvíce prominentní člen.

Vítězové třetí, čtvrté, páté sezóny

Co bude dál? Vítězové „The Voice“ projekt pokračoval nadchne milovníky televizního pořadu. Ve třetí sezóně, první místo bylo vzato Aleksandra Vorobova. Zpěv, začala jednat s šesti let. Po tom, Alexander vystudovala School of Music a v roce 2013 - Akademie Gnessin. V roce 2014, Alexander se stal vítězem show, mluvit do týmu Gradsky. Po skončení projektu vdala za svého koncertního ředitel Pavel ŠEVCOV.

Vítězem čtvrté sezony - hieromonk Photius. Muž trvalo dva roky, než přesvědčit duchovenstvo a metropoliti mu požehnání k účasti v soutěži. Na výstavě Monk se snažil každý způsob, jak to poškodilo čest a dobré jméno kostela kláštera. Jakmile se na velký sál, muž nebyl zaskočen a skvěle provedl árii z „Evgeniya Onegina“. Obrátil se na stranu Grigory Leps. V prosinci 2015 se mnichem utlumený diváky Per Te píseň. Bylo to fenomenální vítězství - 75% všech hlasů. Spolu s vítězem titulu kněz dostal klíče od auta.

V páté sezóně, vítězem se stal Daria Antoniuk. píseň „Long Road,“ to byl vykonán ve finále. Antoniuk podporována 53,6% diváků. Ta dívka vedle sošky obdržel certifikát pro jednoho milionu rublů natočit videoklip.

To je všechny vítězové „The Voice“ projekt. Avšak neměli bychom zapomenout na jiném projektu ...

„Voice. děti '

Jaký druh přehlídky je to? Samozřejmě, že „Voice. Děti. " Premiéra se konala v únoru 2014. Projekt nebyl o nic méně populární než verze s účastí dospělých.

„Hlas vítěze projektu. Dětské první sezóna - Alisa Kozhikina. Dívka bojovala za instrukční Fadeev. Dokonce i zkušení pedagogové byli ohromeni její výkon z repertoáru písní Tina Turner je Simply the Best. V super konečné nemluvně zpívala píseň „All“ - ruská verze Merayi Keri hit. Alice dala své hlasy pro většinu diváků. Za vítězství dívky předal půl milionu rublů, a smlouvu s Universal Studios.

„Hlas vítěze projektu. Dětské druhá sezóna - Sabina Mustaeva. Patnáct-letá dívka z týmu Maksa Fadeeva prezentovány Aerosmith písní bláznivý ve finálové skupině.

Ve třetí sezóně jsem získal Daniel Pluzhnikov. Všechna ta bolest jejich overcomings chlapec dát do písně Kipelova „Jsem volný.“ Chlapec nemocný spondiloepifizarnoy dysplazie. Ve třinácti, jeho výška je pouhých 110 cm, a kosti jsou stále zraněn. Daniel získal 61,7% z diváckém hlasování.

Výsledek

Tak byly uvedeny výše vítězové „The Voice“ projekt. All seasons potěšilo divákovi, mu přinesl velkou radost. Je tu jen jeden problém. Proč ne ukázat vítězové stát superstars?

Za prvé, budete potřebovat dobrého producenta, který bude připraven investovat do tohoto podnikání. Z nějakého důvodu, že nejsou.

Za druhé, aby se stal superstar, dost krásná představí písně jiných lidí. Musíte mít svůj vlastní materiál. Sami zpěváky zřídka psát hity. To také vyžaduje, aby výrobce.

No konečně. Na ruská platforma se již objevují nové hvězdy. Většina nových umělců, kteří pracují v klubech. Po dobrém haly vybírat velmi obtížné ...