Sport a FitnessOutdoorové sporty

Sergey Ustyugov: sportovní výsledky a biografii

Sergey Ustyugov - mladý sportovec. Je považován za jeden z nejslibnějších lyžař modernosti. Navzdory svému věku, on byl schopný vyhrát několik významných ocenění.

raná léta

Sergei vyšla najevo v dubnu 1992 v Chanty-Mansijsku autonomní okruh. Jako dítě, on byl aktivní dítě, a často se stává problémem rodiče. Sportovní nikdy opravdu zájem, ale v raném věku odcházejí do části boxu. Ukázal jsem docela dobré výsledky, ale neměl rád třást ruce v pěst. Ten chlap se rozhodne vyzkoušet svou ruku v biatlonu, a musel ji ochutnat. Ochotně se zúčastní školení a stát se jedním z nejlepších mezi vrstevníky. Po nějaké době, když chápe, že je s lyžemi chtěli připojit svůj život. Matka budoucího šampiona byl proti němu, protože trénink není dána plně koncentrovat na své studium. Navzdory všemu, Sergey Ustyugov pokračoval v práci a doufal, že rostou do skutečného profesionála.

Ve věku jedenácti, když dostane příležitost jet přímo do závodního lyžování. Trenér, který ji nabídl k němu, byl jistý, že ten člověk je schopen realizovat svůj plný potenciál a musí být schopen rychle dostat do okresního týmu. Na nějakou dobu se mladý muž přemýšlel o návrhu a jako výsledek dohody. Zpočátku všechno šlo se na to není moc dobré. Vzhledem ke komplexní povaze sportovce často se srazil s novým trenérem, a proto se neukázal očekávané výsledky. Po nějaké době se zcela mění postoj a začne důsledně provádět při různých dětské a mládežnické soutěže. To je to, co začalo Sergey Ustyugov. Fotografie ze své první soutěže dnes zaujímají významné místo v domácí sbírce ocenění.

Kariéra v „mladíků“ a „junior“

Po úspěšných vystoupeních na krajských mistrovství Sergei spadá do seznamu kandidátů v dorostu v Rusku. Brzy byl zapsán do národního týmu, a sportovec poměrně úspěšně provedena na juniorské mistrovství světa.

V sezóně 2011-2012. Sergey Ustyugov (lyžařka), jejíž životopis je plný mnoha různých epizod, jde na Světovém poháru v Turecku. Byl schopen ukázat skvělý výsledek a stal se úplně první ve všech soutěžích, ve kterých působil. Ve stejném roce se zúčastnil mezinárodního turnaje v Estonsku. Zde je opět dokonale se osvědčil, po kterém on byl přijat v prvním týmu.

V letech 2012-2013. lyžař měl docela obtížné, protože musel přesunout z „chlapců“ v programu „Mládež“. Tam byla úplně jiná úroveň sportovců, a cítil, jak ho v plné výši na prvním závodě v Liberci. Tento turnaj se konal v roce 2013, a to úplně selhal. Je pozoruhodné, že se to všechno stalo v klasickém sprintu, kde to dříve nebylo rovno. O několik dní později se mladý muž zcela rehabilitován a stane jako první v „řezání“ až patnáct kilometrů a vyhrává skiathlon třicet kilometrů. Dokonce i tehdy, Rusové začali mluvit o tom, jak o jeden z nejslibnějších sportovců v Evropě.

dospělý kariéra

Docela zajímavá osoba Sergey Ustyugov (lyžařka). Jeho biografie i když ne tak bohaté vzhledem ke svému věku, nicméně, tam je něco ke čtení. Zvláštní pozornost je věnována kariéru na nejvyšší úrovni.

Debut na mistrovství světa se konalo v roce 2011. Dokonce i tehdy, když se dostane do první desítky. Na světovém šampionátu v roce 2013, se stal majitelem bronzu v týmu relé. Bohužel, jen čtyřicátýsedmého podařilo stát se v individuálním závodě.

Na pódiu Světového poháru poprvé na stupních vítězů v prosinci 2013 v Davosu. Sergey Ustyugov byl třetí ve sprintu. O několik měsíců později získala první místo v České republice.

V roce 2015 spolu s Petukhov vyhrál Světový pohár zlato v Otepää. V Rybinsk byl druhý s týmem a třetí v individuálním závodě freestyle. V roce 2016 odešel do „Tour de Ski“, který nakonec se stal čestným bronzová medaile.

Ruští mistrovství je sportovní společnost „Dynamo“. Švýcarský lyžař vlaky specialisty Reto Burgermayser.

Vystoupení na olympijských hrách

Poprvé, Sergei šel podobnou akci v roce 2014. Byl jedním z favoritů. Díky tomu jsme se dohodli přední světoví odborníci. Naprosto každý byl přesvědčen, že Rusové alespoň dokončit prezentaci s medailí. Bohužel očekávání nebyli schopni odůvodnit. Mladí lidé bez problémů se dostal do finále jednoho sprintu, kde se stal teprve pátým. Pro sportovce úvěr, neměl hledat výmluvy a souhlasil, že soupeři byli opravdu silní.

Sergey Ustyugov: výška, váha,

Abychom pochopili, proč třiadvacet lyžař ukazuje tak úspěšné výsledky, je nutné se seznámit s fyzikálními údaji. Váží docela dost - jen osmdesát jeden kilogram. Pro silové sportovce, tento údaj není nejvyšší. Právě proto, že je schopen vyvinout vysokou rychlost ve sprintu. Je třeba poznamenat, že poměrně vysoké Sergey Ustyugov. jeho tempo růstu je sto osmdesát-čtyřicentimetr. Vzhledem k tomuto růstu, má dobrou rozpětí paží, což nám umožňuje být vždy mezi lídry.

Stručný popis osoby

Mladý člověk se snaží zajistit, aby vždy a všude, že je nejlepší. Je tento charakterový rys se stal tím, čím je dnes. Ve skutečnosti to nemá naprosto všechny vlastnosti, které pomohou více než jednou vyhrát mistrovství světa, kontinentálních mistrovství a na olympijských hrách.

Zde je to, Sergei Ustyugov. Obvyklý ruský chlap, který byl schopen dokázat všem, že díky tvrdé práci, můžete dosáhnout nějaké výšky.

Copyright © 2018 cs.delachieve.com. Theme powered by WordPress.