Novinky a společnostCelebrity

Eddi Irvayn: Kariéra a fotky

Edmund Irvine - toto je Ir, který je známý po celém světě jako vynikající závodník „Formule 1“.

životopis

Born Edmund Irvine, známý po celém světě jako Eddi Irvayn, desátý v listopadu 1965. Jeho místo narození je Irsko, přesněji jeho severní části, kde město KONLIGA. V současné době, britský automobilový závodník žije v irském Dublinu.

Dokonce v dětství Eddi Irvayn začal zapojit se do automobilových závodech, a vždy byl jeho idol Dzheyms Hanta, s kým on by později setkat osobně.

závodní kariéra

Jeho kariéra v závodním Eddi Irvayn zahájena včas. Takže, ve věku osmnácti let, když začal podílet na závodech cestovních vozů, který se konal ve svém městě.

A teprve potom, začíná v roce 1988, se stává účastníkem automobilových závodech, „Formule 3“, a teprve pak, v roce 1989, Eddi Irvayn a přijímá pozvání stane stranou příkaz „Jordan“. To mu umožňuje podílet se na „F3000“. Společně s týmem má v tomto turnaji byl schopný vzít na třetím místě.

Člen příkaz „Jordan“

V roce 1993, Eddi Irvayn byla již v „Formule 1“. This World Cup se konal v Japonsku, a byl nejprve pro mladé závodníky. Pak se jeho debut v příkazu „Jordan“. Ale tam byl skandál, který dokonce připojil se třepit. Stalo se tak v důsledku skutečnosti, že v průběhu závodu došlo k nedorozumění. Přesto, že mladý muž byl schopný vzít šesté místo v prvním závodě za sebou.

Až do roku 1996, Eddie pokračoval hrát pro tým, „Jordan“. A s každým závodem, jakmile došlo ke zlepšení výsledků. Postupně měnil a styl jízdy, který je zpočátku jen ho prostě zabránit neustále vede ke skandálům. Jeho závodní auto styl jízdy se stal mistrem, stabilní, profesionální, věří.

Po dobu šesti let, od roku 1993 do roku 1999 se podílel na všech šampionátech, vždy zlepšit své skóre. A nejúspěšnější bod ve své kariéře s týmem, „Jordan“ byl výsledek na Grand Prix, který se konal v Kanadě v roce 1995.

skandální pověst

První veřejná skandál nastal s Eddiem na samém začátku své kariéry, kdy se stal účastníkem „Jordan“ team závodu „Formule 1“. Eddi Irvayn, fotka, která je uvedena v tomto článku, se bojuje o první místo se známým pilotem Damon Hill. Kráčel pomalu a Eddie ho mohl snadno předjíždět. Ale pak se celý kruh podařilo předjet Ayrton Senna, který v té době byl v čele. Ale tento manévr mu připravil jeho mladý a stále nezkušená závodníkovi příležitost ke zlepšení pozice.

Irvayn Eddi se rozhodla uspořádat protiútok a úspěšně předjel vedoucí soupeře. Znovu A pokračovala i po boji proti nepříteli, který byl pomalý, a to bez zvýšení rychlosti. Senna ale z nějakého důvodu rozhodl, že mladý závodní automobilista úmyslně zasahovat a po závodě se rozhodl se s tím vypořádat. Tak začal velký skandál, který se postupně změnil na boj. Zatím v tomto svém debutu rasy „Formule 1“ Eddy zaznamenal hodně bodů, což mu umožnilo přijmout šesté místo.

Druhá skandál nastal s Eddi Irvaynom, jehož kariéra se úspěšně rozvíjí na Grand Prix, který se konal v Brazílii. V roce 1994 se stal nejen účastníkem, ale také pachatelé této nehody, která přišla právě tři závodní vozy. Pro takové porušení nesměl zúčastnit v jednom závodě.

Jordan tým, do níž byl, snažil podat protest. Ale za to, že se rozhodli napadnout rozhodnutí veletrhu, mladý jezdec zvýšil trest, a to je již vyloučen účast ve třech závodech.

Nový skandál nastal v roce 1996, kdy při zadávání Irvine, který byl na třetím místě v Grand Prix, které se konalo v Austrálii, byl publikován pod vlajkou Irska, a v úvěrech pro televizní program byl vysílán v Británii vlajky.

Člen „Ferrari“ tým

V roce 1996 se tým „Ferrari“ je zcela obnoven strukturu a Irvine štěstí: se ocitne v nové části tohoto legendárního závodního týmu. Jeho partner se stal slavným závodníkem Michael Schumacher. Ale smlouva bylo dohodnuto, že přínosy zbitý Schumacher a Irvine byl jen druhý pilot. Na základě této smlouvy, mladý jezdec musel splňovat všechny podmínky pro vítězství jeho týmový kolega: zastrašení soupeře a v případě potřeby ji přeskočit.

Vrcholem jejich závodní kariéry v „Ferrari“ střelu Eddi Irvayn v roce 1999 v Kanadě, kde byl zprvu jen porazit mimo trať. Ale mladý a motivovaný řidič nejenže se vrátil na trať, ale také obnoven v poloze, ve které to bylo předtím. A vyhrává.

Po tomto úžasném úspěchu měl dva závody, ve kterém Eddie je také jasně vyznamenal a vyhrál. Po tom Eddi Irvayn byl schopen převzít vedení v mistrovství světa. Ale vítězství byl poznamenán tím, že ochladila vztahy s vedoucími představiteli klubu, ve kterém se podílel. To vše vedlo k tomu, že ztratil v bodech a ztratil na soupeře. Ale byl prohlášen vicemistrem a obsadila druhé místo na stupních vítězů cti.

Člen týmu „Jaguar“

Zatímco ještě v „Ferrari“ týmu, účastnící se Grand Prix v Kanadě, mladý a úspěšný závodník podepsal smlouvu s příkazem „Jaguar“. Ale po prvních několika závodech Eddie zklamán tím, že uzavřela smlouvu na tři roky. Ten technika, která byla dána k němu, byl sotva vhodný pro závodění, takže vyhrát ně nemají nejmenší šanci.

Navzdory pracovního prostředí, Irvine byl schopen přijít na třetí, a to bylo několikrát. A že to byl nejlepší výsledek pro tým po mnoho let své existence, protože zbytek jezdců, kteří také podepsali smlouvu s týmem, nemohli dostat ani v první šestce.

V roce 2001 závod Grand Prix, který se konal v Belgii, Eddie náhle konfrontován s Luciano Burti, který kdysi býval jeho partner. Soupeř byl vážně zraněn a okamžitě ztratil vědomí. Eddie sám režíroval svou spásu, a dokonce roztříděný nečistoty. To pomohlo k záchraně lidských životů Burti.

V roce 2002 smlouvu s týmem byla u konce, a Eddie rozhodl vrátit do „jorden“, ale oni se rozhodli pilota, což by mohlo také platit za jejich účast. A Irvine byl připraven podílet se na tomto klubu zdarma.

Eddi Irvayn: osobní život a biografie

Eddie a jeho žena se setkal v roce 1988, kdy byl ještě v „Formule 3“. Jeho zvolený název je Maria Drummond. Se svou ženou, a to navzdory silné lásky a úcty, Eddie žije odděleně. Věří, že tak dlouho, jak oni mohou udržet zájem o sebe navzájem a dobrý vztah.

Vždy zajímavé pro fanoušky osobním životě závodního řidiče, jako je Eddi Irvayna. Děti na závodník tam. Dcerou Zoe je pro něj největším bohatstvím v životě, i když víme, že nikdy nepotřeboval peníze slavný automobilový závodník.