Novinky a společnostCelebrity

Snooker hvězda Pol Hanter - biografie, úspěchy a zajímavosti

World Professional Kulečník zajímavé pro mnoho lidí. To také, stejně jako v jiných sportech, mají své hvězdy a domácí zvířata. V tomto článku budeme hovořit o muži jménem Pol Hanter - skútr planetární úrovni, což je, bohužel, po dlouhou dobu mrtvá. Ale jeho životopis připomíná dodnes.

Porod a první kroky ve sportu

Pol Hanter se narodil ve Velké Británii (Yorkshire, Leeds) October 14, 1978. Od útlého věku budoucí mistr cue ráda tráví dlouhé hodiny za kulečníkový stůl. Již ve dvanácti letech podařilo, aby se stal velmi úspěšným hráčem na juniorské úrovni.

Největší úspěch, který byl schopen dosáhnout našeho hrdinu na amatérské úrovni, byla účast ve finále UK Championship pro účastníky věku 18, kde on ztratil legendární nyní kulečníkový hráč Stephen Lee a obsadila první místo v turnaji zvaném Pontins Star of the Future pro hráče do 16 let. Také Hanter Pol byl dvojnásobný vítěz Leicester Junior výběrové řízení.

Přechod na profesionální

V životě Angličana a jeho vývoj jako kulečníkový významnou úlohu, kterou lidé jako Dzhimmi Michchi a Dzho Dzhonson. Je to díky letním období roku 1995 Pol Hanter stal profesionální hráč kulečníku.

Jen čtyři měsíce po začátku své kariéry v profesionální lize mladého muže byl schopný produkovat pocit v UK Championship, kde porazil Alana Makmanusa, který byl v té době na šestém místě žebříčku. bylo skóre 9-4 ve prospěch mladých talentů.

úspěšný band

Toto bylo následováno dalším brilantní vítězství. Ve čtvrtfinále turnaje Regal Welsh Open Hanter Pol porazil Stephena Hendryho, ale v semifinálové bitvě ztratil John Parrott. Za to, že v průběhu sezóny mladých talentů z Leedsu dvakrát v jedné šestnáctý soutěže, což mu umožnilo nakonec obsadí 78. místo v seznamu žebříčku nejlepších snookerových hráčů na světě. Takový úspěch v tak mladém věku, se může pochlubit ne každý kulečníkový hráč v historii tohoto sportu.

Pokračování boj

Následující období Angličan byl schopen zobrazit všechny skeptiky, že jeho loňský úspěch nebyl nějaký absurdní náhoda. Podařilo se mu dostat do čtvrtfinále na mistrovství Velké Británie a znovu vzrostl v žebříčku, má oporu v 43. řadě.

V sezóně 1997/98 Pol Hanter byl mezi 16 nejlepších hráčů v turnaji Grand Prix, ale poté, co jeho kariéra přišla k mírnému klid, dokud, až přišel do města Newport. Existuje Hunter opět brilantně jednal na Regal Welsh Open. Opět mladý kulečníkový hráč zlepšil své předchozí úspěchy. Tentokrát se mu podařilo porazit Steva Davise, Nigela Bonda, Alana Makmanusa, Peter Ebdon. A ve finále musel bojovat s Johnem Higginsem. Hunter byl schopný vyhrát proti svému soupeři s výsledkem 9 - 5 ° C a vzít svůj první titul ve snookeru v kategorii dospělých. Také mladý vítěz dostal šek na 60 000 $ britských liber, což v té době bylo impozantní ocenění.

Hvězda arény

Poté, co takový triumf našeho hrdiny opět doručena Regal Welsh Open a dosáhl osmé finále. V důsledku toho byl na 24. pozici světové tabulky. A to i přes skutečnost, že Angličan potřetí nepodařilo kvalifikovat na mistrovství světa, ale jeho hra je vysoce respektovaný odborník a lásku veřejnosti. Ve stejném roce, Paul uznáván jako nejlepšího mladého hráče sezóny, což značně přispělo k jeho semifinále prestižního turnaje Liverpool Victoria UK Championship.

Pokračování kariéry

Hanter Pol, jejíž životopis je plný velmi jasné vystoupení, poprvé přišel do Světového poháru v roce 1999. Nicméně, v prvním kole prohrál s eventuální šampiona Stephen Hendry se skóre 10: 8. Podle výsledků sezóně Brit se mohl stát dvanáctým na světě. Ale Pavlova forma je nízká. On je často kritizována za to, že to je špatně zaměřen průběhu hry příliš mnoho času na různé zábavy, spíše než vysilující a trvalé tréninku. I když potenciál hráčů byla velmi vysoká, o rok později klesl na 14. pozici žebříčku.

Návrat a vítězství

Je jasné, že Paul vzal v úvahu výslovné kritiky a opět začala posilovat svou pozici. Byl dokonce schopen přejít na Welsh Open finále, ale Ken Doherty byl nepřekonatelný. Toto bylo následováno semifinále britské a skotské turnajů, jedna čtvrtina výsledného Grand Prix Číny a turnaje.

V roce 2001 Pol Hanter, zúčastnila soutěže pod názvem Benson & Hedges Masters. V 1/8 finále porazil svého přítele Metyu Stivensa. Pak následovala vítězství se skóre - 6: 3 nad Peterem Ebdonovi v jednom čtvrtfinále. V semifinále, on byl také poražen Stiven Hendri.

Finálový zápas se ukázalo být velmi dramatické. Hunter prohrál s Fergal O'Brien 2 - 6, ale nakonec byl schopný dělat tryskem se hnát a nakonec porazit svého soupeře. Kromě jeho názvu Angličan přidat na cenu za nejvyšší přestávku a šla domů s cenou 185 tisíc dolarů liber. Sezóna hráč končí 9. řádku ratingu.

V roce 2002, Paul opět vyhrál turnaj Masters. Vzhledem k tomu, on napsal jeho jméno v historii třetině po Cliff Thorburn a Stephen Hendry, který měl to štěstí, aby se stal dvakrát Masters vítězem. Ve stejné sezóně Angličan vyhrál British Open, porazil ve finále Iana Makkaloha.

V důsledku těchto intervencí Pol Hanter, kulečník, u nichž byla jeho životní dílo, byl schopen dokázat všem, že je schopen moc. Součet výhry v té době dosáhl půl milionu liber, a před sebou čekání na ještě větší úspěch.

Mistrovství světa 2003 British bije Ali Carter, Metyu Stivensona a Peter Ebdon, který v té době obhájil titul. Paul dosáhl semifinále, kde prohrál v ostrém boji s Kenem Dohertym. Nicméně, takový výsledek umožnil Hunter, aby se stal čtvrtým ve světovém žebříčku.

V sezóně 2003/2004 se Paul mohl pouze jednou vyhrát turnaj. Stalo se tak na mistrovství Masters, kde byl schopen projít nekompromisní Ronnie O'Sullivana. Zároveň Angličan v průběhu hry ztratil, ale stále zlomil odpor protivníka v jejich prospěch. Kromě toho Hunter vyhrál turnaj German Open, který nedává body do žebříčku.

V roce 2004, Paul a jeho přítelkyně byli oddáni na ostrově Jamajka. Populární Časopis „Hello“ obdržel od dvojice výhradní právo zveřejnit své svatební fotografie.

tragédie

Sezóna 2004/2005 se ukázalo být pohromou pro Brity. Je to pochopitelné, protože se dozvěděl, že má rakovinu. Šéf World Snooker Association a pak aktuální mistr světa vyjádřili podporu pro nemocné sportovce.

Na konci prosince 2005, manželka Pavla Lindsey porodila dceru, která dostala jméno Ivy Rose. Taková událost v rodinném životě inspirovala Angličana s nemocí bojovat, a on řekl, že je ochoten pokračovat v léčbě. Podstoupil chemoterapii speciálu. Nicméně, nebyl určen k vítězství v tomto boji. 09.10.2006 Pol Hanter ztratil v poslední době, a v tomto okamžiku porážka byla cena za jeho života. Sportovec zemřel před dosažením svému 28. narozeninami jen otázkou dnů.

Utrácet jeho poslední cesta přišlo takové slavné sportovní hvězdy na snooker život, Jimmy White, Mettyu Stivens, Ronnie O'Sullivan a další.

Po smrti mladého kulečníkovém jeho kolegové předložili návrh, který byl, že ke jménu odniz Masters turnaji v jeho cti. Nicméně, tento nápad byl odmítnut vedením sdružení. A jako výsledek paměti sportovec byl poctěn tím, že přejmenuje roční non-bodovaný turnaj German Open v roce na Paul Hunter Classic.

Copyright © 2018 cs.delachieve.com. Theme powered by WordPress.