Sport a FitnessOutdoorové sporty

Ruská biatlonistka Olga Viluhina: biografii, úspěchy, fotky

To ještě velmi mladý, ale již významný sportovec jeho první významná vítězství v mezinárodní soutěži získal v roce 2006 na mistrovství světa. Zúčastnila se juniorských soutěží, když jí bylo pouze 14 let. Olga Viluhina vyhrál pak nejen sprint, ale získal další dvě medaile: v relé - stříbro ve snaze - bronz.

curriculum vitae

Olga se narodil v roce 1988 v Baškortostán (Mezhyhirya), dne 22. března. Její rodiče: otec - GV Viluhina, najednou pracoval jako stavební inženýr, matka - OV Viluhina, provozovatel lokální kotelny.

Zpočátku Olga Viluhina pracoval ve sportovní škole lyžování. Její rodiče tam přivedl. Nicméně, v tomto druhu dívky není všechno šlo, a byla požádána, aby biatlonu. To byl mezníkem v začátku Oli kariéry.

Na střední škole, když byl dobrý student, hodně čtu od dětství. Má oblíbený autor Paolo Koelo román „Jedenáct minut“.

Olga Viluhina: fotografie, první vítězství

Olga stálý trenér - Valerij Ivanov, nyní - common-právo manžela.

Jak již bylo uvedeno výše, první významné vítězství pro sportovce byl u světa juniorů biatlonu šampionátu v roce 2006, která se konala ve Spojených státech (z Presque Isle). Tam se nejen individuální závod, kde se vzal 26. místo. V těchto soutěžích, bojovala s vysokými sportovce na mezinárodní úrovni. Je třeba poznamenat, že pouze 2 v té době Viluhina biatlonu let.

Následující vážnou konkurenci pro ni bylo v Martello, kde byl také mistrovství světa v biatlonu. Ale tady nemohla opakovat své předchozí výsledky a získal stříbrnou medaili (druhé místo) ve štafetě.

Nejúspěšnější sportovní kariéry talentovaných sportovců bylo mistrovství Evropy, které se konalo ve městě Ufa (2009). Pak Olga Viluhina stal čtyřikrát mistrem Evropy mezi mladými sportovci. Tyto junior soutěže byla schopna vylézt na pódium ve všech 4 fázích soutěže, skončil na 1. místě.

Splendid úspěchy dosud bez povšimnutí ze strany zástupců národní tým země. Byla pozvána k účasti na soutěžích v Chanty-Mansijsku (krok Cup). Tak to bylo na seznamu šesti nejlepších sportovců a šel do týmu ruského týmu.

další pokrok

V ruském týmu poprvé šla do Oberhov o poplatcích za školení, kde se nečekaně onemocněl. V tomto ohledu se neúčastnil v každém závodě mistrovství, a dokonce přeskočit některé etapy IBU poháru. V sezóně 2010/2011 Olga opět zúčastnila v první fázi Světového poháru, a pak se její zdravotní stav opět selhal.

Po nemoci Viluhina dvakrát získal přední místo ve sprintu, který se konal v Itálii a ve Švédsku. Ale na IBU Cup Olga Viluhina ponechán bez výhry místě kvůli směšné dohledu, neopatrnost. Zapomněla nosit jeho číslo, a zatímco běží za ním, sportovec začal s zádrhelů a byl zpožděn o 40 sekund. Přesně tentokrát, a oddělení od vítěze soutěže.

Sezóna v letech 2011-2012. Přinesl úspěch sportovec. V Hochfilzen, vyhrála s týmem ve smíšeném relé a vzal bronzovou medaili v závodě v Ruhpolding.

V roce 2013, v biatlonu Světovém poháru Olga Viluhina vyšplhal na 2. místě.

Olympiáda „Soči-2014“

Soči Olympijské hry - první olympijské hry na 25-letý sportovec. V tomto ohledu nikdo ve skutečnosti není až očekávání. Nicméně mnohé překvapil, kdy byla 7,5 kilometru závod vyhrál olympijské stříbro.

Připadala si dost jistý a snažil se ji co nejlépe, aby výnosem s názvem Slovenský olympijský vítěz Anastasia Kuzmina. Viluhina, střílet dobře, ztrácí jen Kuzmina rychlost.

Schopný Olga Viluhina nakonec opakovaně zvýšen na stupních vítězů po štafeta vyhraje závod (oba ženský a smíšený). Právem se jedná o pravidelný v top 10 nejlepších ruských sportovců. Nicméně předtím, než individuální ocenění na nejvyšší úrovni to ještě nedosáhl. To je ještě přijít.

Copyright © 2018 cs.delachieve.com. Theme powered by WordPress.