Sport a FitnessOutdoorové sporty

Olympijské hry 1994: hry, kdy se ruský hokejový tým není vyhrát nějaká místa

OH v Lillehammeru v roce 1994 byl XVII v řadě. Zúčastnilo se jí zhruba 1 737 sportovců pocházejících z 67 zemí. To se hraje 61 sad medailí ve 12 sportech. Je třeba poznamenat, že z roku 1994 olympijských her se konala dva roky po absolvování posledního relé. To bylo provedeno za účelem chovu zimní a letní olympijské hry v čase.

Tým debut bývalého SSSR

Pro poprvé sportovci z rozpadlé Sovětského svazu působil jako samostatný tým. Dalo by se říct, že to byl jejich debut. Ale je třeba poznamenat, při analýze stejných vynikající výsledky byly uvedeny do ruského týmu. Podařilo se jí získat obrovské množství zlatých medailí - 11 kusů. Výsledkem je, že Rusko získal první místo v soutěži družstev. Celkový počet získaných medailí tým ztratil jen hostí olympijské Nory - ocenění byla mezera 3, 26 až 23 ° C.

Téměř všechno zlato odnášen a Rusové v krasobruslení. V dvouhry mužů bruslení - Alexei Urmanov, Evgeny Platov a Oksana Grischuk - konkurence mezi tanečních párů. Je také třeba poznamenat, pozornost dalších dvou her vítězů, a to Ekaterina Gordeeva s Sergei Grinkov. Ženy získaly zástupce sovětské školy, učí krasobruslení - a že Oksana Baiul, ukrajinština.

Biatlon a běžecké lyžování

1994 Olympics pamatoval vynikající výkonnostní biatlonistů. Ruský tým svítilo dovednost, a to zejména Sergey Chepikov, kterému se podařilo vyhrát sprint. Baton poražen a ženský tým a muži získal stříbro, přičemž na prvním místě Němce. 1994 Olympics dával zlato a Sergej Tarasov pro úspěšné prochází závod o 20 kilometrů.

Je třeba poznamenat, že tým osvědčeného a Ski dámské. V důsledku olympijských her se stal trojnásobný mistr Lyubov Yegorova - dokázala vyhrát závod o pět kilometrů klasickou houpačkou, jakož i na 15 kilometrů systému Gundersen. Mezi muži v tomto sportu dokonale ukázal jako Born Deli z Norska, který obdržel stříbrnou a dvě zlata. 1994 Olympics pamatoval sportovci z Uzbekistánu od prvního okamžiku, kdy převzal zlatou medaili.

Počet medailí a ocenění

To, co začalo jako důsledek účastníků 1994 na olympijských hrách? Rusko vedl medailové pořadí (podle počtu zlatých medailí). Obecně platí, že na prvním místě je Norsko. Na třetím místě s rozdílem dvou medailí je Německo. Příští přijít Itálie, USA, Jižní Korea, atd Poslední místo je Austrálie - .. Dostala jen dvě bronzové medaile.

Je třeba poznamenat, pozornost Finsko - ze seznamu hostů, respektive jeho spodní části, vypadá to, že nejvíce si zaslouží, protože sportovci podařilo vyhrát pět bronzových medailí a jedno stříbro. Nad nimi, jen Bělorusko stojí, a to proto, že získal dvě stříbrné.

Hokej na olympijských hrách v roce 1994

Stojí za zmínku, že týmy z takových zemí jako je Česká republika, Ruska a Slovenska na olympiádě, že rok byl debut. Ruští hokejisté v této kategorii bohužel zůstalo bez medaile. V semifinále, sportovci nejsou schopny obejít Švédy. Ve hře o třetí místo Rusové dali Finové, ztrácí tým s drtivým skóre - 4: 0.

Je třeba poznamenat, že hokejový zápas, který se bude vzpomínat ještě dlouho. Poprvé v historii olympijských her doposud zastával finále se Švédskem, Kanada ukončil sérii přestřelek. Skutečnost, že více než minutu před koncem utkání sportovců ze Švédska podařilo vyrovnat. Protože jsme přidělen sérii přestřelek. Oni Švédové ukázal svou suverénně. Tak se poprvé téměř 75 let účasti v týmu Games Švédsku získal zlato. Ruský tým je také poprvé v historii sovětského hokeje zůstal bez medaile.

Copyright © 2018 cs.delachieve.com. Theme powered by WordPress.