Sport a FitnessVodní sporty

Ilja Zacharov: fotografie, biografie, zajímavého o sportovce

V Petrohradě, v rodině sportovců, 2. května 1991 narodil budoucí šampión, Ilya chlapce. Zakharov žil tam dlouho. Spíše byl právě tam narodil a své dětství strávil v Saratově, kde se jeho rodiče přestěhovali.

Otec byl důstojník kolem, a chlapcova matka byla kandidát na mistra sportu ve volejbalu. V době narození jejího syna, ona pracovala jako učitelka tělesné výchovy v jednom ze školy St. Petersburg.

Životopis Ili Zaharova: aktivní dítě

Od dětství, budoucí mistr byl odlišný od svých vrstevníků nadměrné činnosti. Tam bylo tolik energie, že chlapec a pak se dostal do nějaké historie. Search dobrodružství - hlavní rys Eliáše jako dítě.

Po dobu šesti let, chlapec odhalil bytu. Lékař, který byl sledoval trochu trpělivosti, doporučuje rodičům, aby poslat Eliáše bazén. V té době pracoval s každou rodinu. Byl to právě on, kdo navrhl, aby rodiče přikládají malý chlapec pozoroval a potápění.

Tento sport umožnilo nasměrovat veškerou energii Eliášův správným směrem. Set již dávno skončila. Ale chlapec se vzít ve skupině, jejíž hlavou byl trenér Tatyana Korobko.

Ilya nesdílí touhu rodičů plavat. On je v každém případě ignorovat požadavky trenéra a nechtěl plavat v bazénu. Tatiana box je někdy dokonce tlačit Zakharov podstavce ve vodě.

Ale o rok později, všechno se změnilo radikálně. Ilya už nemohl představit sám sebe bez sportu. Skoky do vody stávají nejen zábava, nebo hobby. Staly se součástí chlapcova života.

Ilya chtěl věnovat se fotbalu, ale lékaři mu zakázáno provozování tohoto sportu. Ale my jsme byli poučeni, aby se pokusila ruku při potápění. A jak se ukázalo, rada změnila odděleně.

Kurzy začínají potápění

O rok později, Zakharov zúčastnila soutěže mezi vrstevníky a získala první medaili. Za devět let, Ilya etabloval jako budoucí medailista, sportovec, a pýchou Ruska.

V roce 2004 úspěšně složil výběr mistra sportu. Po tom Zakharov měl držet svou první cenu. A vítěz soutěže mezi studenty ve dvou letech.

Tatiana Korobko trenér dětské týmy skočit do vody, jsem viděl chlapce velkou budoucnost. Ilja Zacharov podílel na juniorském mistrovství Ruska. I když to není vyhrál cenu, měl cíl - stát se vítězem a vyhrát zlatou medaili na olympijských hrách.

Sen se stal skutečností. Ilja Zacharov, olympijský vítěz, nebyl jen sportovec a zasloužilý mistr sportu Ruska v potápění. Podílí se na OH 2012 v Londýně a získal zlato v potápění s tři metry můstek.

Ocenění a tituly

V roce 2007 se zúčastnil soutěže ruského poháru. Seskočil z deseti metrů odrazový můstek, zvítězil a získal nejvyšší skóre. V Cáchách, v Německu, v tandemu s Ilja Kuzněcov obsadila druhé místo ve skoku o tři metrů vysoká věž.

Ale to není všechno. V Saratov, zvítězil v individuálním programu, vyhrál bronzovou medaili pro potápění z tři metry můstek.
O rok později se stal majitelem dvou medailí získaných na mistrovství Ruska za vynikající potápění v páru Evgeniem Kuznetsovym.

Další zlato bylo spárován s Viktorom Minibaevym potápění z věže na deset metrů. O rok později, Ilja Zacharov, jehož snímek byl kladen na titulních stránkách novin, vyhrál tři zlato v soutěži s tři metry potápění a výšce deset metrů spárované s Minibaeva.