Sport a FitnessFotbal

EURO 1960: Výsledky

Myšlenka uspořádat turnaj mezi týmy Evropy se objevil v roce 1927. I když si uvědomit, že se to nestalo. Po 30 letech UEFA jsem se vrátil do této myšlenky a vytvořil mistrovství Evropy či mistrovství Anri Delone. První remíza se konal v roce 1960. Francie vzala závěrečnou část.

předpisy

Ne všechny evropské týmy podporují myšlenku konání Euro-1960. K účasti na turnaji odmítlo 13 z 30 zemí. Mezi nimi jsou Itálie, Anglie, Německo, Belgie a Švédsko. Fotbalová federace věří, že pohár zabrání hráči zotavit po sezóně.

Ostatní 17 členských zemí Ligy účastnil slosování 1/8 a 1/4 finále. To prošel na začátku června 1958. 14 týmů, včetně Sovětského svazu, začal představení na 1/8. Irsko a Československo provedla klasifikační zápas.

1/8 a 1/4 finále držel dva zápasy: doma i venku. Semifinále a finále UEFA EURO 1960 konala ve Francii jako Anri Delon byl předsedou Francouzské fotbalové federace.

start

Během EURO 1960 remíza nebyla přísně regulovány kalendář - manažerské týmy nezávisle na sobě shodli na místě a čase. Kvalifikační zápasy, které teoreticky by mělo proběhnout v první řadě, která se konala pouze 5.dubna a 10.5.1959. První zápas doma Irsku vyhrál se skóre 2: 0. Návratnost zápas se konal v Bratislavě, Češi dokázali vstřelit čtyři góly a nezodpovězené předány.

Debut hra UEFA EURO 1960 se konalo 28 září 1958. Setkání SSSR-Uherska byl prvním historii Evropského poháru. Zápas se hrál na stadionu „Luzhniki“.

1/8 finále

EURO 1960 Football ruské (SSSR tým) začala s domácím zápase proti Maďarům. Chcete-li bojovat 100.000 fanoušků. První gól v tomto zápase (a historii mistrovství Evropy) byla hodnocena ve 4. minutě sovětského hráče Anatoliem Ilinym. EURO 1960 fotbal SSSR se stal prvním ve všem. Vyacheslav Metreveli brzy zvýšil na účet a Valentin Ivanov vyroben drcením. Maďaři byli schopni odpovědět pouze jeden míč ve 84. minutě.

Návratnost zápas se konal o rok později - 27 září 1959. Opět štěstí na stranu sovětského týmu. Minimálně porazil Maďary, Sovětský svaz šel do 1/4 finále.

Ve druhém páru střetu mezi Francouzi a Řekové. První zápas se konal ve Francii. Plněné „Parc des Princes“ viděl osm gólů, sedm z nich zaznamenal hostitele. Návratnost zápas skončil s výsledkem 1: 1.

První zápas mezi Rumunskem a Tureckem se konal v Bukurešti. Silnější než Rumunů, vstřelil tři nezodpovězené cílů. 26.dubna 1959 v Istanbulu konal druhý zápas. Turecko vyhrál 2: 0, ale to nestačilo. Ve čtvrtfinále šel do rumunského týmu.

Pár Norsko, Rakousko první hra se konala v Oslu. S minimálním skóre podařilo porazit Rakušany. Návratnost zápas se konal ve Vídni a skončil s výsledkem 5: 2 ve prospěch Rakouska.

V 1/8 finále UEFA EURO 1960 a FIFA se setkal Jugoslávii a Bulharsku. Oblíbené v páru byl zřejmý. Jugoslávie vyhrál první zápas národního týmu s výsledkem 2: 0. Druhá skončila remízou (1: 1).

Zajímavý dvojice UEFA EURO 1960 se stal Německá demokratická republika, Portugalsko. První zápas se konal v Berlíně, kde hostitelé připustil (2: 2). Setkání host v Portugalsku, Němci skóroval dvakrát, ale vítězství zůstalo mistrů (3: 2).

Exodus dvojice Španělsko-Polsko bylo zcela zřejmé. Hostující španělské won (4: 2). Home vyhráli 3: 0 a šel do 1/4 finále.

V posledních několika Dánska hrál proti vítězi kvalifikační kolo - Československa. V Kodani nebylo možné určit vítěze (2: 2). Doma, Češi porazili Dány velké (5: 1).

1/4 finále

Nejočekávanější zápas se stal SSSR-Spain. V předstihu vítěze bylo obtížné předvídat. Ale fanoušci nebyly určeny vidět vzrušující konfrontaci. Důvodem bylo, že politické vztahy mezi oběma zeměmi, které byly napjaté v těchto letech. Španělsko odmítl navštívit Sovětský svaz, nabídl hostit zápasy na neutrálním území. UEFA řekl, že ne, pokutován tým a přiřazení diskvalifikaci. To znamená, že Sovětský svaz šel do semifinále UEFA EURO 1960.

France dostal pár Rakousko. Francouzi vyhráli obě hry. Původ skončila s výsledkem: 5: 2, druhý - 2: 4.

Portugalsko rozdíl od Jugoslávie. První zápas Portugalců sotva vyhrál se skóre 2: 1. Reakce setkání se konalo v Bělehradě skončila porazit Portugalsko (5: 1).

V posledních několika setkal Rumunsko a Československo. Být v hodnosti oblíbené Češi s jistotou vyhrál dva zápasy - (0: 2) (3: 0).

semifinále

Na konci května 1960 se konalo losování semifinále. Odpůrci Sovětského svazu šla do Československa. France hrál s Jugoslávií.

Zápas mezi Sovětským národní tým byl na scéně „Velodrome“. Námahy domácí hráči porazit Češi. První branka byla hodnocena podle Ivanov ve druhém pololetí se rovněž zdvojnásobil výsledek, a Viktor Ponedelnik ukončit utkání.

Ve druhém zápase to bylo považováno za oblíbenou Francie, i přes absenci několika klíčových hráčů. Jugoslávci vedl 1: 0, ale okamžitě minul. Francouzi mají navrch ve hře a do 53. minuty vedl 1: 4. Celek V 55. minutě se hosté zaznamenal druhý, ale to nestačilo. A pak se neuvěřitelné stalo. Mezi 75 a 79 minut, jugoslávci byly zaznamenány třikrát a dosáhne konečné.

Zápas o třetí místo

Rozrušená ztrácí Francii, velmi váhavě držel finále proti Čechům. Nespokojení fanoušci za případné chyby vypískán svůj tým. Výsledkem bylo vítězství Československa s výsledkem 2: 0.

finále

Zápas SSSR Jugoslávie se konalo na mokré poli v dešti. Obecně platí, že hra byla stejná. První vypadat lépe Jugoslávci. Dne 43. minutě Galic vedl tým vpřed. Odpověď sovětské hráči mohli mít na 49 th minutu. Druhá polovina se konal pod tlakem Sovětského svazu. Odhalit vítěze nebylo možné většinu času. Pouhých 113 minut, Viktor Ponedelnik vstřelil druhý gól. EURO 1960 SSSR tým vyhrál díky tvrdohlavosti hráče a doprovodné štěstí.

Copyright © 2018 cs.delachieve.com. Theme powered by WordPress.