Kočárky „Barcelona“: nejznámější představitelé jedné z nejvýznamnějších názvem klubů ve Španělsku

„Barcelona“ - to je Katalánština klub s poměrně bohatou a zajímavou historií. Jako mnoho známý doposud, tým začal španělská skromně. Ale dnes jsou jedním z nejlepších klubů ve své zemi a že tam opravdu skrývat, Evropu. Nicméně, to nefunguje bez týmové práce. A hodně energie vynaložené na vytvoření vhodného „Barcelona“ dobrého jména trenérů, který stojí trochu promluvit.

Úvodem

Za prvé bych chtěl říci pár úvodních slov. Je zajímavé vědět, že „Barcelona“ autobusy v klubu změnilo jen velmi zřídka. My všichni dobře víme, že od této osoby, závisí na mnoha faktorech. Koneckonců, trenér - vedoucí týmu. Jen on zachovává základní strukturu a pečlivě vytvořil strategické hry, to pomine v průběhu hry. Jen kouč dostane právo na náhrady, kterou bychom zlepšené účet. Odpovědnost Tato osoba hmotnosti. Musí to být trenér a učitel a přítel, a psychologa. Všechny úkoly jsou nespočetné. Ale jestli to je také hlavním trenérem „Barcelona“, pak připnul velké naděje, zvýšené požadavky a je silný tlak. Vzhledem k tomu, v případě, že tým je na tak vysoké úrovni, jeho hlava je povinen udržovat nejen, ale také navýšení.

příběh

První z nich, už, samozřejmě, bývalý trenér „Barcelona“ - to je Dzhon Berrou. Vzal čestné místo v roce 1917, téměř před sto lety. Před ním 15 let (od „Barcelona“ byla založena v roce 1902) v roli trenéra mluveného fotbalisty, který byl na částečný úvazek a kapitán týmu. Konec konců, v těchto dnech mnoho týmů přesně ten případ, a situace se - nebylo možné jmenovat samostatného trenéra.

Jedním z nejznámějších lidí, kteří mají v držení na tyči, Johan Cruijff. Pokud budeme hovořit o tom, co „Barcelona“ vozy dosáhla velkého úspěchu s klubem, první věc, kterou stojí za zmínku, je jeho. Klub s ním čtyřikrát byl mistr Španělska, jakmile získal druhé místo v turnaji dvakrát - třetinu. Také trenér pomohl tým přijít k vítězství ve španělském poháru a třikrát - na prvním místě v Super Bowl. A to nejen s klubem, Johan Cruyff dosáhl Interkontinentální pohár a Superpohár UEFA (jednou dokonce podařilo získat trofej). Společně s týmem kouče zůstal až do roku 1996 roku. V poslední době „Barcelona“ pod vedením Cruyff se dostal do finále španělského poháru, a pak odešel z klubu, ukončení jeho kariéry.

Před rokem 2015,

Mnoho talentovaných sportovců obsadila post trenéra v tomto klubu. Ferdinand Daučík, Frank Rijkaard, Louis van Gaal, Dzhek Grinuell, Helenio Herrera ... Všechny z nich - velmi talentovaný trenér "Barcelona". A samozřejmě, Josep Guardiola - možná jeden z nejvýznamnějších vůdců týmu. S katalánského klubu, vyhrál 14 titulů. Třikrát vedl k vítězství v mistrovství Španělska, dvakrát se jim podařilo získat pohár. 2 krát se stali vítězi Ligy mistrů. Třikrát - držitelé španělské Super poháru. Oni také podařilo vyhrát 2 krát Club World Cup. A jakmile se dostanete Superpohár UEFA. Guardiola - opravdu dobrý, příslušný trenér a jeho úspěch může být viděn.

přítomnost

Vzhledem k tomu, 2014 trenér "Barcelona" byl Luis Enrique. Mimochodem, je to bývalý hráč katalánského klubu. Osm let hrál za „Barcelona“! Ale stav kouče je teprve druhou sezónu v řadě. Z tohoto skromného období byl schopen vést tým k dalším titulem mistrů Španělska a vyhrajte s nimi pohár a Superpohár UEFA. A samozřejmě, z nichž nejdůležitější trofej - vítězství v Lize mistrů. Citovat Katalánci k vítězství, Luis Enrique získal uznání a respekt fanoušků. A to za to stojí, a to zejména ve fotbale.