Sport a FitnessTenis

Darja Kasatkinová - jasná hvězda ruského tenisu

tenis ruských žen v posledních dvou nebo třech letech postrádal nové názvy. Všechny tyto úspěchy byly spojeny se zkušenými sportovci. Nakonec se ukázalo, Darja Kasatkinová - novou naději ruského tenisu.

Dětství, první kroky v tomto sportu

Velmi často se stává, že budoucí tenisové hvězdy se rodí ve sportovní rodině, kde se pod vedením rodičů důsledně přijít k úspěchu. Darya se narodil v obyčejné rodině v Samaře. Jeho otec pracoval v WHA, maminka zůstala doma. Na jaře roku 1997, nikdo si myslel, že nová tenisová hvězda byla na světě.

Dasha štěstí s prvním trenérem. Se šesti let pracovala na Damir Nurgaliev - jeden z nejlepších trenérů v Samarské oblasti. Od dětství se vyznačují železnou charakter a vůli po vítězství. Oblíbená oblast Dashi - zem.

Junior level

Klíčovým bodem její kariéry byl junior ITF Čtvrtá kategorie turnaj ve svém rodném městě. Ve věku 14 let Darya poprvé měli možnost vyjádřit se v otevřeném „Pohár Samaře.“ Při těchto soutěžích, ona bez možnosti porazit nejlepší mladé tenisty od Moskvy. Poté, co že to upozornila. Okamžitě začal dostávat návrhy na účast na významných mezinárodních soutěžích z Ruska.

Hrající v zahraničí, Darja Kasatkinová získává jméno pro sebe v mezinárodním juniorském tenise. Ona je vynikající řečník na grandslamové turnaje pro své věkové kategorii. „Wimbledon“, „Roland Garros“ - v těchto turnajích Samara sportovec získává jméno pro sebe. A konečně, na 17 let tenistka Darja Kasatkinová brilantně hraje v konečném French Open Ivan Yorovich srbské ženy.

profesní životopis

Přechod na úrovni dospělých nepřijde snadné pro téměř všechny sportovce. Zvyklý na vítězství v juniorské turnaje, zase neklidný vydělávat si reputaci pro hraní s zkušené hráče. Musel jsem zažít hořkost prvního útoku porážek a Daria.

V prvním dospělé turnaji v Marrakech Dasha nižší španělské sportovkyně a nepřechází do druhého kola. Soutěže v Bad Gastein, tam byl více štěstí. Tam přijde do semifinále, kde se v ostrém boji ztrácí zkušenějšího Sara Errani. Porážka byla dvojnásob urážlivé, protože z řady nevynucených chyb ruský tenista.

Ale Darja Kasatkinová nevzdal a první úspěch přišel k ní v roce 2015. V Šarm aš-Šajchu, trvá jeho první trofej na profesionální úrovni. Trenér nenechá bez povšimnutí pokrok Kasatkina. Je třeba ctít pozvání ruského týmu ve Fed Cupu utkání.

Darja Kasatkinová úspěšný debut na US Open Championship. 1/8 final - to není špatné pro mladé tenisty. Tentokrát to byl schopen zastavit zkušenější Kristina Mladenovicová.

Nyní Dare Kasatkinoy jen 19 let. Nejdůležitější je, že úroveň hry není na místě. Progress sportovců tam, a všichni její fanoušci zatajili dech a čekal, až jí z nových vítězství.

Copyright © 2018 cs.delachieve.com. Theme powered by WordPress.