Sport a FitnessFotbal

Andrei Solomatin: životopis, fotbalová kariéra

Andrei Solomatin - jedním z hlavních hráčů v Moskvě „lokomotivy“ na konci 90. let - brzy 2000-tých let. To bylo během tohoto období „železnice“ dosáhli největšího úspěchu v ruském i na mezinárodní scéně, a Solomatin, spolu s dalšími hvězdami své doby - Chugainov, Janashia, Ovchinnikov - bylo nejjasnější hráči na domácím šampionátu.

Jeho časná kariéra

Andrei Solomatin, který se narodil v Moskvě dne 9. září 1975. Fotbal se začal zajímat již v raném dětství s krmivem pro svého otce. Pope a dal mladého Ondřeje děti a mládež Sportovní škola olympijské rezervy „Torpedo“ (Moskva). To základy dovednosti byly pořízeny první kroky, stanovený v jeho práci na dvou klíčových pozicích, na kterých Solomatin později hrál celou svou kariéru - centrální obránce a defenzivní záložník.

První dospělý tým pro Andrew byl „Torpedo“ (Moskva). Aplikace Solomatin přišel v roce 1992, kdy mu bylo 16 let. V tomto ročním období, „Avtozavodtsev“ hrál v Premier League, ale po předběžném stádiu, aby pokračovala v boji o medaile nemohl, neměl jen tři body. Solomatin vzhledem k nízkému věku a nezkušenost debut v sezoně, ale nešlo to.

druhá liga

Příští sezóna získat zkušenosti a matka Andrei Solomatin šel do hlavního města TRASKO. Tento FSM ( „mladická fotbalová škola“) byl tým založený na základně, a tak skupina byla nazývána Sovětský svaz. V předchozí sezoně TRASKO úspěšně provedeny na sobě ve třetí zóně 2. šampionátu ruské ligy, skončil na 15. místě. Jedná se o nejlepší výkon týmu v národním šampionátu.

V roce 1993 TRASKO zasáhla ve 4. pásmu. Solomatin s prvním zápasem se konalo v obranném základně. Sezóna byla dlouhá, složitá a nejednoznačná. V 42 her podařilo vyhrát pouze 10 krát, 19 porážek. Jako výsledek - 16. místě a stejně jako mnoho týmů v sezoně v důsledku změn ve formátu turnajové TRASKO šel do třetí ligy.

Solomatin zde konají příští sezónu. V této době se podařilo, aby se stal 12-MI. 2 sezóny Andrew objevil na poli 47 krát, zaznamenávat 8 branek.

Pod vedením Semina

V offseason, Solomatin Andrey Yurevich dostal pozvání od hlavního trenéra v Moskvě „Lokomotiva“ Jurij Semin a přišel na místě „železnice“. I otevřel nejúspěšnější strana v jeho kariéře.

Mladý, ale odvážný Solomatin okamžitě našel své místo v týmu. S prvním utkání začalo přiznat her. První náhradní vystoupení v závěru, brzy získal místo na základně. Debut se konal v prvním kole v domácím zápase s Samara „Křídla sovětů.“ Solomatin přišel z lavičky v 70. minutě, kdy byl stav 1: 1 namísto Arsene Aiupova. 5 minut před závěrečným hvizdem, „železnice“ vysloužil trest, který prodával Aleksei Kosolapov. Ve zbývajícím čase, všichni bojovali, aby chránil vyhrát, Solomatin dokonce získal první žlutou kartu. Stále se podařilo získat 3 body v zápase.

Sezóna 1995 byla úspěšná pro „lokomotiva“, tým získal stříbrnou medaili, ztrácí 6 bodů Moskvě „Spartak“.

první trofej

Následující rok, vše proběhlo ne tak dobře. V návaznosti na výsledky „lokomotiva“ v sezóně byl teprve na 6. místě. Ale Andrei Solomatin získal první trofej - pohár Ruska.

Ve fázi 1/16 byl poražen St. Petersburg "Zenith" - 4: 0, 1/8 s jedním účtem vyšlapané "Uralmash". Solomatin už byl hráčem základní struktury. Dále, s výsledkem 1: 0 neprošel Kamyshinsky „Textilie“ a Moskvou „Dynamo“. Ve finále, „lokomotivy“ má nejsilnější tým v těchto letech - „Spartacus“

Solomatin Andrey Yurevich v utkání přišel v základní sestavy. První polovina se ukázalo být bohatý - týmy vyměnily dva míčky. Ale v druhé polovině roku boje byl více tvrdohlavý. Rozhodla jsem se osudu trofej branku Yuri Drozdov pět minut před koncem normální hrací doby. 3: 2 ve prospěch „lokomotivy“.

CUPS tým

V Poháru Ruska, společně s „pohybového“ 3 vícekrát se stal vítězem Andrei Solomatin. Fotbalista získal trofej v roce 1997, kdy byl ve finále porazit Moscow „Dynamo“ - 2: 0.

V roce 2000 ve finále proti CSKA Solomatin byl nahrazen v poločase s výsledkem 1: 1. Podařilo získat vítězství Teprve po prodloužení, rozhodující gól byl zaznamenán Ilya Tsymbalar ve 113. minutě.

V roce 2001, ve finále na penalty byl poražen Machačkala „Anji“, nicméně, Andrew v sezóně ve finále nezúčastnil.

Na šampionátu v „lokomotivy“ nepodařilo získat další „bronzové“ a tři stříbrné medaile.

Solomatin v evropské soutěži

V evropské soutěži Solomatin, debutoval na „lokomotiva“ v prvním kole Poháru UEFA. Soupeři „železnice“ Šla obrovskou Mnichov „Bavaria“. Přes tým tohoto mladého Semin se v prvním zápase není smazána, a vyhrál hosta - 1: 0. Je pravda, že Němci odvetu byl destruktivní Cherkizovo „lokomotivy“ Byl to trochu 0: 5.

Následující rok, „železnice“ byla najednou v 1/16 Poháru UEFA. V tomto kole se Croatian "Varteks" (0, 1 2 1), které prošly, a to bez potíží. A 1/8 ve dvou ztráty trpěl portugalském "Benfica" (0: 1, 2: 3).

Mnohem úspěšnější byla sezona 1997/98. První jistě prošel Bělorusko "Belshyna" (2: 1, 3: 0), pak Turkish "Kocaelispor" (2: 1, 0: 0). V 1/4 finále v uchazečů dostal řeckého AEK. První etapa v Aténách skončila remízou, druhý zápas v Moskvě také skončilo remízou, ale 1: 1, což se hodí Řekům. Lázně „Lokomotiva“ Igor Chugaynov, dává gól v poslední minutě zápasu.

Pohádka skončila v semifinále. „Lokomotiva“ je nepatrně ztratil německé „Stuttgart“ - 1: 2, ovšem ve druhé noze v Moskvě fanoušků hlavy a neviděli.

Následující rok, „Lokomotiv“ znovu dostal do semifinále Poháru UEFA. V této době se první zápas proti římské Lazio „“ v Moskvě skončil remízou 1: 1, a druhý zápas skončil s nulami na tabuli. Toto vyrovnání uspořádaných Italy.

V roce 2000, debut z „lokomotiva“ v Lize mistrů, se ho zúčastnili i Andrei Solomatin. Biografie atleta ve velkém evropského fotbalu začala v Turecku v zápase proti „Besiktas“ ve 3. kvalifikační kolo turnaje. Úspěšný debut nejmenoval, Semin tým prohrál 0: 3. Podobně vytvořené a návrat zápas, poražen opět - 1: 3.

Přes šest sezón „Lokomotiva“ Solomatin vynaložená na zápas pole 143, Kontrola 7 počet vstřelených branek.

Chystáte se do CSKA

Od roku 2002 Solomatin šel do CSKA Moskva. Stal se tým tady pravidelná. Ve své první sezóně v novém týmu skončil šampionát, společná první místo se svým bývalým klubem - v „lokomotivu“. V 30 hrách tým zaznamenal 66 bodů. CSKA zaznamenal 21 výher, 2 větší než „železnice“, ale podle pravidel sezony rozhodlo o osudu trofejních „zlatého“ zápas.

To se konalo dne 21. listopadu na stadionu „Dynamo“ za přítomnosti 34 tisíc diváků. Solomatin byl propuštěn v základní sestavy proti týmu, který nedávno byl domov pro něj.

„lokomotivy“ selhal brzy cíl v 6. minutě skóre bylo otevřené Dmitry Loskov. Cíl, který je výsledkem byl jediný. „Lokomotiva“ poprvé stal mistrem Ruska a Solomatin znovu získal stříbrné medaile.

Kariéra v CSKA Andrew absolvoval v roce 2003, hrál ve všech 64 hrách a vstřelil 4 góly.

Národní tým na mistrovství světa

Začátek dvoutisící je Solomatin v jeho kariéře - nejúspěšnější čas, to je, když on byl pozván hrát za národní tým. Andrew debutoval v týmu 18.listopadu 1998 v přátelském utkání proti Brazilci. Hra nefunguje od začátku, od 20. minuty míč kouzelníci vedl 2: 0 a 32. minutě Solomatin byl nahrazen na poli Kornauhovu. Že hra skončila s jedním z největších porážek Team - 1: 5.

Solomatin pak zavolal na přátelské zápasy v roce 2000 a v roce 2002 zasáhla nabídku na mistrovství světa v Japonsku a Jižní Koreji. V předvečer turnaje hrál v přátelském turnaji o Pohár LG. V semifinálovém utkání proti Bělorusku vyrovnal z pokutového kopu, vstřelil svůj první gól za národní tým.

Solomatin bylo mistrovství světa tým pravidelné. Nicméně, tým provedl špatně. Bití první rameno Tunisko - 2: 0, utrpěl dvě léze - 0: 1 z Japonska a 2: 3 v Belgii. Solomatin hrál všechny zápasy bez náhrady, obdrží dvě žluté karty.

dnes

Po odchodu z CSKA Solomatin šel do Krasnodar „Kuban“, ale strávil celkem 8 zápasů. Odtud do jihokorejského „Seongnam Ilhva Chhonma“ (a tam se objevil na hřišti jen 2 krát).

On hrál za ukrajinské „Obolon“ Samara „Křídla sovětů“, Nižnij Novgorod „Spartacus“ Machačkala „Anji“ a Moskva „Torpedo“. Ale tam nemůže být stanovena bez utrácení dokonce 20 zápasů pro každý tým. Tým Solomatin už volal. Kdy odešel do důchodu v roce 2007 ve věku 32.

Dnes Andrei Solomatin - trenér. Na poli dělá jen první kroky. Pracuje jako asistent trenéra dorostu klubu z druhé divize. Jeho nový klub FC „Chertanovo“.

star team z nebe nestačí. Minulou sezónu, v zóně „Střed“ FC „Chertanovo“ trvalo jen 11. místo, bodování 8 vítězství v 26 zápasech. Solomatin hlavním úkolem v této fázi - přivést talentované mladé lidi.

Copyright © 2018 cs.delachieve.com. Theme powered by WordPress.