Sport a FitnessFotbal

Africký pohár národů 2013: Objev a zklamání

V období od 19. ledna do 10. února letošního roku, Jihoafrická republika přijala další Africký pohár národů, který se již stal 29. v řadě. Je třeba poznamenat, že původně plánovaný šampionát v Libyi, ale občanská válka v této zemi provedla úpravy plánů organizátorů. Účast v předvýběru se všech 47 zemí kontinentu. Podle jeho výsledků Patnáct účastníků se konal ve finále a stal šestnáctým země hostitelka.

Zajímavý v posledním turnaji byla skutečnost, že téměř všechny z průvodců hodně mluvili o zahájení výstavby svých týmů a jejich přípravu na příští mundialyu, který se bude konat v Brazílii. To je pravda, zástupce Ghany, Maroka a dalších. Jediný, kdo vyjádřil důvěru a prohlásil záměry vyhrát aktuální fotbalové mistrovství Afriky, se stal Sabri Lamouchi - trenér národního týmu Pobřeží slonoviny. V důsledku toho, „sloni“ byla odstraněna již ve čtvrtfinále. Nigerijský trenér, naopak, přišel před soutěží pod palbou kritiky za odmítání obsluhovat uznávané vůdce minulosti. Namísto toho pozval tým hráčů mladších 25 let, s výjimkou několika málo lidí. Navzdory zaměření na slovo na mistrovství světa v roce 2018, Nigerijská národní tým vyhrál zápas.

Hlavním zklamáním turnaje, možná byl úřadující mistr - zambijská reprezentace. Na jedné straně, v loňské vítěze byly sepnuté určitou naději, a na druhé straně - není tak vzrušující jako předčasný odchod. V tomto případě jsme potvrdili slova mnoho skeptiků, kteří v roce 2012 tvrdili, že Zambie vyhrál Africký pohár národů v důsledku podcenění konkurence. Neměli projevit i hlavní hvězda týmu - Mayuka a Christopher Katongo. Dalším poraženým byl tým Pobřeží slonoviny, v čele s nestárnoucím Didier Drogba. Volal poslední zklamání nezapne jazyk, ale to by mělo hrát v některém z utkání zkušených Ivorian neprokázala. To vše naznačuje, myšlenku, že „Sloni“ naléhavá potřeba nalézt nové útočníka, na které si můžete vsadit.

Nyní se pojďme mluvit o objevech. Poslední Africký pohár národů dala světu název nové fotbalové talenty - neděle MBA. 24-letý střední záložník hraje za nigerijského klubu „Warren vlci“, ale tam jsou všechny předpoklady, aby říci, že bude příští rok v létě v jedné z evropských týmů. Fotbalista velkou pomocí John Obi Mikel ve středu pole a vstřelil dva důležité cíle. Jedním z nich byl rozhodující vůči Pobřeží slonoviny, a druhý - až v posledním zápase. Mezi týmy nejdůležitější objev byl, samozřejmě, že národní tým Burkiny Faso. Málokdo věřil v jejich odchodu ze skupiny, nemluvě o konečnou stříbrnou medaili, s nimiž opustil pohár národů.

Hostit příští šampionát bude Maroko. V současné době je známo, že zápasy soutěže se bude konat na stadionu šest měst. Je třeba poznamenat, že Africký pohár národů 2015 by se měl stát novým historie vývoje fotbalu, „černý kontinent“. Ten začne o rok později na světovém šampionátu. Podle mnoha odborníků, bude šampionát bude trvat mnoho uznávaných hvězd a spolu s ním se musí otevřít nové názvy a sílu. Například vysoká očekávání mladých lidí Benin a Gabon. Je možné, že jako trenér, vidíme lidi, kteří sledovali zápas v poslední době.

Copyright © 2018 cs.delachieve.com. Theme powered by WordPress.