Sport a FitnessFotbal

Mistrovství světa v kopané. Co to je a co to slovo znamená?

Každé 4 roky fotbaloví fanoušci se shromáždí u televizoru fandit jejich týmu na Světovém poháru. Turnaj byl založen před více než 80 lety a od té doby nezměnil své tradice. Každý, kdo se podařilo získat na tomto fotbalovém případě ho pamatoval na celý život. Miliony lidí přijde do země, která bere v šampionátu, s cílem podpořit jejich národní tým a uvidíme, jak to bude fungovat proti hlavních favoritů turnaje.

Původ slova „mistrovství světa“

V poslední době se výraz „World Cup“ každé slovo, které se obvykle nahrazují slovy „na mistrovství světa.“ Co to je a kdy byl poprvé použit tento koncept? V roce 1982, světový fotbalový turnaj vzal Španělsko. Že je kolébkou tohoto slova. Skutečnost, že „mistrovství světa“ ve španělštině znamená „svět“, a slovo se čte jako „mistrovství světa“. Je zajímavé, že v oficiálním názvem globální fotbalového turnaje neobsahuje slova „FIFA World Cup“. Mezinárodní fotbalová federace dala název turnaje Copa del Mundo de Futbol - Espana 82. To fanoušci a komentátoři byli ti, kteří přispěli ke vzniku nového názvu turnaje. V tomto roce se turnaje zúčastnilo více než dva miliony lidí, kteří podporovali 24 fotbalové schopnosti.

Fanoušci složil řadu zpěvů a písní a televizní komentátoři je podporován a začal své vysílání s gratulace slovy „mundial“. Co to je představit poprvé zažili španělských hráčů, protože velká odpovědnost byla svěřena jim. Na turnaji, španělský tým přesto neměl tu sílu a velikost, na rozdíl od dnešního španělského národního týmu, který vzal mnoho trofejí v evropském i světovém měřítku. V roce 1982, „Red Fury“ dosáhla pouze do druhé fáze, kde získal třetí místo ve skupině „B“ a letěla na šampionátu. Španělský FIFA World Cup zářit ostatní týmy.

Arc italský tým

Mistry světa ve fotbale začalo Italů, kteří udeřil útočnou a obrannou linii. To je italský útočník Paolo Rossi byl uveden hlavní střelec, kdy FIFA World Cup skončil.

Co to je - být hlavním střelcem národního týmu a stal se idolem milionů Italů - cítil poprvé. V tomto roce, Rossi byl jmenován nejlepším hráčem v Evropě a ve světě. Na konci turnaje Italové podařilo prolomit německou národní tým se skóre 3: 1, a pak Rossi vstřelil svůj šestý a konečný cíl, a to bylo rozhodující pro něj. Ve finále Němci byli úspěšní díky penaltovém rozstřelu, který byl získal vítězství nad Francouzi.

Brazilský Světový pohár FIFA

Jak již bylo řečeno, „mistrovství světa“ znamená „svět“, to je název od roku 1982, se používá výhradně ve světovém šampionátu. Jak je známo, vedle Světového poháru, které se konalo každé čtyři roky, je mistrovství Evropy, který také určuje vítěze každé 4 roky. Avšak Evropská turnaj pro národní týmy neobdržel takovou oblibu, takže je zvláštní název má ne. Co znamená slovo „mistrovství světa“, bylo možné pochopit a na fotbalovém turnaji poslední světa, které se konalo v Brazílii.

Fanoušci ze všech zemí v hledišti skandovali hesla věnovaných své idoly. Most fotbal Recenze neformální název turnaje již byl použit neustále, protože čtenáři ani nevím, původ slova, s první větou porozumět tomu, co se bude diskutovat.

Rusko - majitel Světového poháru 2018

Měli bychom také zmínit skutečnost, že v Rusku bude příští fotbalové mistrovství světa se bude konat v roce 2018. Co se děje, nakonec na sebe cítit všechny Rusy. 11 ruských městech trvat na své fotbalové arény 32 týmy, které budou soutěžit o jejich země získala titul nejlepších fotbalových sil v příštích čtyřech letech. Kdo ví, možná je to kapitán ruského národního týmu bude zvedat trofej Světový pohár nad hlavu ...

Copyright © 2018 cs.delachieve.com. Theme powered by WordPress.