Sport a FitnessBojová umění

Beloglazov Sergey: životopis a fotografie

Beloglazov Sergey - známý sovětský sportovec. Dvojnásobný olympijský vítěz ve freestyle wrestlingu. Několikanásobný vítěz mistrovství světa, Evropy a Sovětského svazu. Držitel titulu „ctěná mistr sportu.“

Biografie atleta

Beloglazov Sergej se narodil v Kaliningradu v roce 1956. Moji rodiče byli obyčejné dělníky - Aleksey Yakovlevich Starokulov a Antonina Alekseevna Beloglazova. Poté, co ve velkém sportu, Sergei vzal více euphonious jméno matky.

Boj začal s dvojčetem Anatoly. Na 14 let. Pak se oba váží méně než 30 kilogramů. Jejich první trenér byl Granit Ivanovič Toropin. Byli oba schopní a talentovaní bojovníci. Jediným problémem bylo, že Sergei a Anatoly byli ve stejné váhové kategorii. Toropin rozhodla jejich rozpuštění. Sergey měl v úmyslu obnovit a přesunout do kategorie těch, kteří váží více než 52 kilogramů. Anatoly zůstal v lehčí kategorii.

Anatoly bratr

Sergei Anatoly bratr také měl nějaký úspěch v zápase. Stal se trojnásobný mistr světa. V okamžiku, kdy je rádce dorostu v Rusku v tomto sportu. Pracuje v CSKA klubu.

Svoji kariéru zahájil v klubu ozbrojených sil v Kaliningradu a poté hrál v Kyjevě „Dynamo“.

V roce 1980 na olympijských hrách v Moskvě, byl vítězem. V hmotnostní kategorii do 52 kilogramů ve finále se setkal s polským sportovcem Vladislav Stetsik. Vyhrál jsem jasnou výhodu.

Pitching v Kyjevě Převod

V roce 1977 Beloglazov Sergei přesunut z Kaliningradu do Kyjeva. Brzy se začal prosazovat na místní sportovní klub „Dynamo“.

V předvečer vyššího vzdělání se mu dostalo v Krasnodarském Státního pedagogického institutu a později vystudoval Vyšší Command školu v Saratově, který nesl název Feliksa Dzerzhinskogo. Získal titul ministerstva vnitra důstojníka.

První mezinárodní úspěch

Beloglazov Sergey po sérii vítězství v soutěžích All-Union se stala součástí národního týmu SSSR. První hlavní mezinárodní soutěž pro něj bylo mistrovství Evropy v hlavním městě Rumunska - Bukurešť, které se konalo v dubnu 1979.

Beloglazov Sergei, bojovník, mluvil v kategorii do 57 kilogramů. Ve finále se setkal s rumunský sportovec Aurel Neagu. Vítězství bylo pro sovětské sportovce. Na Mistrovství Evropy sovětský tým vyhrál celkové pořadí. Sovětští sportovci vyhrál 8 z 10 zlatých medailí. Poté, co byli na druhém místě. Ceny i bez nich byly jen v kategorii do 62 kilogramů.

Ve stejném roce, Beloglazov Sergey, jehož životopis byl úzce spojena se sportem poprvé podílela na světovém šampionátu. Soutěže se konaly v hlavním městě California, San Diego.

V kategorii do 57 kilogramů porazil japonský sportovec Beloglazov Hidzaki Tomiyama. Sovětský národní tým na mistrovství světa v celkovém pořadí medailí (a ve freestyle a řecko-římský zápas) získala první místo. Aktiva sportovců Sovětského svazu bylo 9 zlatých, 5 stříbrných a dvě bronzové ocenění. Pouze ve čtyřech váhových třídách, nikdo z místních sportovců nevstal na pódium.

olympijské zlato

Na olympijských hrách v Moskvě v kategorii do 57 kilogramů jednal Sergey Beloglazov. Zápas byl jedním z nejbohatších v disciplínách mince. Celkem je zde přítomno 10 sad.

Beloglazov bratři byli neporazitelní. Anatoly vyhrál ve své kategorii ve finále tím, že porazí Pole Vladislava Stetsika a Sergej ve finále byla více reprezentativní demokratické republiky Ho Lee Pena.

Obecně ofsetové sovětských zápasníků získal sedm deset medailí. Pouze v kategorii do 48 kilogramů Sergei Kornilaev byl třetí a vzal zlato Ital Claudio Pollio. A mezi sportovci s hmotností 74 a 82 kilogramy vynikal Bulhary - Valentin Raichev a Ismail Abilov.

Druhé zlato

Po USA bojkotovaly olympijské hry v Moskvě, následujících hrách v roce 1984 v Los Angeles, prošel bez sovětských sportovců. Generální tajemník Černěnko poznamenal, že to považuje za nevhodné, aby poslat sportovce na olympiádu jako Amerika porušuje základní principy Olympijské charty a otočí proti Sovětskému svazu masivní anti-sovětské propagandy. Z tohoto důvodu se na XXIII olympijských her sovětských stíhaček a neměl na první místo v soutěži družstev šel k Američanům.

Při příštím olympiáda Beloglazov Sergey jejíž fotografie byla ve všech sportovních novin, odešel v roce 1988. Hry byly drženy v korejském Soulu. Jeho bratr Anatoly již není lídrem ve své váhové kategorii. On byl nahrazený Vladimirem Toguzov, který vyhrál bronzovou medaili.

Sergei sebevědomě nepodařilo kvalifikovat v závěrečném duelu bojoval s íránskou Askari Mohammadianom. Přesvědčivý vítězství a druhé zlatou olympijskou medaili v aktivu.

úspěchy

Během své kariéry získal mnoho vítězství Beloglazov Sergej. Ocenění získal nejdůležitější soutěží na světě. Kromě dvou olympijských zlatých medailí, 6x vyhrál mistrovství světa - v americkém San Diegu, makedonského Skopje, Edmonton, Kanada, Kyjev, Budapešti a znovu dvakrát ve francouzském Clermont-Ferrand.

4x vyhrál Světový pohár ve freestyle wrestlingu v kategorii do 57 kilogramů. 5 krát vyhráli na mistrovství Evropy - Bukurešť v maďarštině, bulharské Varny a Veliko Tarnovo, Jönköping švédsky, anglicky Manchester.

V roce 1984 získal řadu mezinárodní konkurenci mezi státy socialistického tábora, který se konal souběžně s olympijských her v Los Angeles.

koučování kariéra

Dokončil s velkým sportem, Beloglazov přidal trenér ve sportovní společnosti „Dynamo“. Následující spolu s veliteli sportovního Dmitrij Mindiashvili a dvakrát olympijský vítěz Ivan Yarygin trénoval národní tým SSSR ve freestyle wrestlingu.

S národním týmem pracoval jen dva roky a během restrukturalizace opustil zemi. Do roku 1994 působil jako hlavní trenér týmu US olympijského pak další 4 roky se připravují k účasti na významných mezinárodních soutěžích zápasníků z Japonska. On se vrátil do Ruska v roce 1998.

Vlast Beloglazov okamžitě získal místo v národním týmu. Stal se hlavním trenérem na mužském týmu. Spolu s týmem v roce 2000 přešel na olympiádě v Sydney, Austrálie. V soutěž odehrává, má pouze osm sad medailí. Ruský tým vedený Beloglazova umístila na prvním místě v soutěži družstev, vyhrál čtyři zlaté a jednu stříbrnou. Vyhrál Murad Umahanov Adam Sites Sagid Murtazaliyev a David Musulbes. Soutěžíme činily zápasníci ze Spojených států amerických, Íránu, Ázerbájdžánu a Kanadě, kteří mají jednu zlatou medaili.

V roce 2003 Beloglazov vrátil k přípravě amerických stíhaček. Druhý comeback v Rusku se uskutečnilo v roce 2006. Tentokrát byl pověřen přípravou národního týmu žen ve freestyle wrestlingu. V roce 2009 byl jmenován hlavním trenérem Singapuru.

V současné době pracuje v Rusku. Koučování týmu a klubu Moskva ve freestyle wrestlingu ve sportovní společnosti CSKA.

Sergey Beloglazov ženatý. Má čtyři děti, z nichž dva byli z jeho prvního manželství.

Copyright © 2018 cs.delachieve.com. Theme powered by WordPress.