Biatlonistka Jevgenij Ustyugov: životopis a úspěchy

Jevgenij Usťugov je zdaleka jedním z nejslibnějších mladých sportovců. Nikdy na chvíli nezastaví a pokračuje v dosahování nových vrcholů v kariéře. On je známý a miloval miliony lidí po celé planetě. On - je idol začínajícím biatlonistů!

Jevgenij Usťugov: životopis, dětství

Budoucí biatlonistka přišel na svět v roce 1985, 4. června, v nádherné město Krasnojarsku. Je to bezpečné říci, že jejich dovednosti v oblasti sportu Eugene získal ještě před jeho narozením. Poté, co jeho rodiče byli velmi slavní sportovci v té době. A tak, když se rodina Ustyugov měl dva syny, rodiče okamžitě začal jednat s jejich fyzický vývoj. Od tří let, Ustyugov a jeho bratr cvičil každý den s nimi. Jak člověk stárne, chlapec začal aktivně zapojit do horolezectví.

Školní roky byly dost Eugene zábavné a různě. Byl velmi aktivní dítě. Žádné sportovní událost není bez jeho účasti. Bylo to na jednom ze závodů v roce 1997 ho viděl trenér v biatlonu, manželka Viktora Ermakova. Vezměme si chlapec dobré schopnosti, ho pozval, aby se pokusila ruku na tento druh zimních sportů.

další cestou

Co Jevgenij Usťugov po maturitě? Zdá se, že již jasné, že přijde do sportovního oddělení. Ale souzeno mladý člověk nemůže udělat. A on se stává studentem školy olympijských rezervního Divnogorsk. Po studiu na několik let, Jack se rozhodne pokračovat ve studiu na Fakultě lesnické univerzity, kterou absolvoval s vyznamenáním v roce 2010.

Spustit sportovní vyžití

Když se v životě budoucího atleta vstoupil biatlon? Ustyugov Evgeny během studií byl účastníkem v soutěži, která se konala v roce 2005 ve Finsku. Účastí v jednotlivých závodech se mladý muž se podařilo vzít 12 v závodě - 36, a během sprintu - 42 místo. O rok později, aby zlepšily své atletické dovednosti, Jack jde do Světového poháru, který se tentokrát konal v New Yorku. K překvapení všech se mu podařilo převzít cenu na pódiu na stíhacím závodě. Relé Eugene byl druhý, a čtvrtina Výsledek ukázal, sprint. Je to s letošní kariéru budoucí mistr začíná být impuls a rychle rostou.

Star Sports stupních kariéry

Jevgenij Usťugov - biatlonistka, která dosáhla vysoké výsledky. Příští hlavní soutěže pro sportovce se stává Evropský pohár 2006-2007. Během sprintu Ustyugov se zařadil na 12., když byl za vítězem jen o 3 minuty. Ve snaze Eugene byl již druhý. Tady nemusel 25 sekund jít, a to navzdory skutečnosti, že jeho vítězství to trvá jen jednu chybu na cíl.

Když začal provádět druhou fázi poháru, mladík musel pracovat pokutu. Jeho úsilí bylo korunováno 25 míst ve sprintu. Vítězem byl opustil půl minuty a udělal jen 3 mine. V příštím sprintu Ustyugov zastává 50. místo, přičemž za hlavního rivala téměř o 3 minuty. Tyto překážky neporušil mladého biatlonistka. Je to právě naopak, byl impuls k produktivitě práce.

Cestování po celém světě

Účastnit se mnoha turnajů a šampionátů, Eugene měl hodně času mimo domov. Nicméně, s úzký vztah neměl žádný rozmazlený. Ustyugov vždy cítil podporu rodičů a přátel. Poté, co zůstal v mnoha koutů Země, Jack se naučil hodně, což ho ještě více sílu k boji.

Mistrovství světa, které se konalo v roce 2007 v Bulharsku, příjemně potěšila všechny příznivce Eugene. Potom vzal 20. místo, a on měl jen jednu chybu, a vzdálenost od jeho soupeř dosáhl vzdálenost 2 minuty a 40 sekund. Když tam je štafetový závod, s týmem biatlonistů podařilo vzít 5. místo, což výrazně zvyšuje nadšení začínajícího sportovce.

Zima 2007 Ustyugov přijede domů účastnit se soutěží, které se nazývají „Iževsk puška“. Tentokrát se mu podařilo vzít druhé místo vítězství. Mezera s hlavním konkurentem byla 39 sekund.

Za to, že Jack jede na Světovém poháru v Norsku. Vyhrávat tituly sportovec nemůže vyhrát, ale přesto, že se prezentuje jako poměrně silnému soupeři, který by neměl být podceňován.

Již v roce 2008 Ustyugov rehabilitován a mistrovství Ruska, zaslouženě získal stříbrnou medaili. Za to, že se mu podařilo zaujmout první místo v Evropském poháru. Pak vyhrál událost, aniž by jedinou slečno. Vítězný tentokrát byl skvělý!

O rok později, závodník jede na Světovém poháru v Oberhofu. Ve snaze se mu podařilo stát se sedmý, a sprint - vzít 8. místo.

Jevgenij Usťugov - národní miláčku!

XXI olympijské hry začala pro Eugene debut. Ale tam se mu podařilo etablovat jako silná strana. I když na rozdíl některé velmi vážné nepřátele během sprintu, se umístil na 15. místě ve snaze Eugene skončil patnáctý v seznamu.

Zlatou olympijskou medaili ozdobena hrudi sportovec dne 21. února, v hromadným startem. Díky jejich úsilí a práci biatlonistka obejít všechny jeho soupeřů, a v krátkém časovém období až do vítězného konce. Na konci hry Eugenia udělen Řád přátelství.

Na jaře roku 2011 Ustyugov S. Sleptsova vyhrál první místo v závodě World Team Challenge.

Eugene k tomuto dni nadále trénovat a účastnit se mnoha soutěží. Nejnověji byl oceněn titulem poctěn Mistr sportu.

Osobní život Ustyugova

Navzdory nabitému programu, Eugene byl schopen vytvořit silnou rodinu. Jeho budoucí žena se setkal v pravidelných soutěžích. Chosen Ustyugova stává atlet Aleksandra Bondareva. O několik let později, poté, co se setkali mladí lidé hrají na svatbu. A již v roce 2010 v Eugene narodila dcera Veronica. Biatlonistka manžel rozhodne se dokončit kariéru a rodinu, aby se vzdát potíže. Když dítě bylo 3 let, můj otec dal ji na lyžích. V zimě roku 2014 se narodila druhá dcera, Eugenie. Se svou rodinou, se snaží trávit hodně času, a on je na tom skvěle!